Shiseido Ever Bloom

   

  Zmysłowy, delikatny i pełen kokieterii zapach kryje w sobie tajemnicę kobiecej natury. To połączenie minimalizmu z powabem kwiatów. Harmonia zaczyna się od rozkwitu jaśminu i róży bułgarskiej, by łagodnie przejść do chwili, gdy odezwie się chłodniejsza nuta lotosu. Moc jaśminu nie gaśnie, wplata się delikatnie w tło, by wynurzyć mało rozpoznawalny duet kwiatu pomarańczy i gardenii. Biały kwiat zespala ze sobą piżmo tworząc łańcuch przeplatających się woni wywołując natężenie światła, które można tylko poczuć. Razem przełamują opór chłodu i wkraczają w wymiar nieskończonej łagodności i niewinności.

   

  – Tak, jak to pokazują kwiaty w swej istocie…
   

  Shiseido Ever Bloom

   

  Ever Bloom to hołd złożony kwiatu Gardenii

  Gardenia – białe malutkie kwiatuszki nie czarują upojnym zapachem. Są trudne do zniesienia. Jednak w perfumach mają one zupełnie inne oblicze. Znam ten kwiat bardzo dobrze, wiem jakim on chłodem wieje i domyślam się jak trudno było ocieplić jego wizerunek. Perfumiarzowi Aurelien Guichard to się udało. Stworzył pachnidło, w której delikatność jest odblaskiem zapachu.

  Ever Bloom jest zapachem, który będzie towarzyszyć blisko skórze. Nie dominuje sobą, ale jest po to, by podkreślić Twoją subtelność, skromność i spokojna naturę.

  …Mniej znaczy więcej – Ever Bloom od Shiseido