Max Factor | nowa ambasadorka marki – Stella Maxwell

   

  Max Factor ogłasza, że modelka i gwiazda mediów społecznościowych Stella Maxwell została nową globalną ambasadorką marki.

   

  Stella urodziła się w Belgii, a wychowywała w Nowej Zelandii. Jako międzynarodowa modelka miała zaszczyt pojawić się na okładkach magazynów Vogue i Harper’s Bazaar, a także brała udział w pokazach domów mody Versace, Chanel i Marc Jacobs. Ma 2 miliony obserwatorów i ponad 1200 wpisów na Instagramie. Podatny na makijażowe transformacje wygląd Stelli oraz jej inspirujący tryb życia doskonale wpisują się w wyobrażenie marki Max Factor na temat współczesnej piękności.

   

  Stella, jako nowa modelka w grupie Max Factor dołącza do aktualnej ambasadorki Candice Swanepoel. Gwiazda zadebiutuje w kampanii Max Factor w 2017 roku.

   

  stella maxwell

   

  Oto z jakim entuzjazmem Stella Maxwell komentuje swoją współpracę z Max Factor:

   

  Max Factor to dla mnie prawdziwa ikona wśród marek makijażowych, a ja kocham makijażowe eksperymenty. Dlatego zostanie nową ambasadorka to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo podekscytowana, tym że dołączyłam do Candice, mojej koleżanki z Victoria Secret Angel. Dobrze pamiętam, jak podkradałam produkty Max Factor mojej siostrze, wtedy gdy dopiero zaczynałam się malować. A teraz, bardziej niż kiedykolwiek, polegam na tych produktach, bo idealnie sprawdzają się przy moim napiętym planie dnia. Już nie mogę się doczekać nowych lansowań marki Max Factor w 2017 roku!

   

  Udostępnij: