Chanel Joues Contraste Powder Blush 73 Star Dust

 

Wygląda tak niepozornie, wygląda tak zwyczajnie, że oglądając tester w perfumerii nie zrobi na nas wrażenia. Na palcu widzimy jedynie coś delikatnie różowego z migoczącymi drobinkami, maźniemy nim dłoń i zobaczymy tylko pełno mieniących się drobinek, a różowy kolor gdzieniegdzie tylko nam się odbłyśnie. Ale to tylko testy. Co innego się dzieje, gdy się nim  pomalujemy się w domowym zaciszu, przy naturalnym świetle zza okna. Wtedy tylko jesteśmy dostrzec jego piękno i wyjątkowość. Co takiego robi…?

To jakaś magia – po nałożeniu Chanel Joues Contraste Powder Blush 73 Star Dust na właściwie jego miejsce nasze policzki nabierają trójwymiarowego wyglądu, są jeszcze bardziej uwypuklone, a sam rumieniec wygląda jak nasz naturalny. Drobinki nie są tak nachalne, jak przy testowaniu na samym palcu, gdzieś one subtelnieją, nadają tylko uroku. Przepiękny look świąteczny, ale i nie tylko 🙂 Zakup należy do bardzo udanych.

Chanel Joues Contraste Powder Blush 73 Star Dust
Chanel Joues Contraste Powder Blush 73 Star Dust
Chanel Joues Contraste Powder Blush 73 Star Dust

Kolor bordowy bardzo lubię w makijażu, szczególnie na powiekach i paznokciach dlatego cień Illusion D’ombre 86 Ebloui świetnie się tu nadał, a czarna kredka z Sephory oraz maskara INIMITABLE Intense dopełniła całość makijażu oka. Użyty podkład, to faworyt Giorgio Armani Lasting Silk, a na ustach lśni błyszczyk Caprice.

zdjęcie Iphonem – najbardziej rzeczywisty kolor

A teraz zagadka.. Kto zgadnie jaki lakier mam na paznokciach…?