Zoeva Rose Golden Complete

 

Nie sądziłam, że zakup tych zestawów, to będzie prawdziwy wyścig z czasem. 1 tura w dniu premiery rozeszła się tego samego dnia. Najpierw zobaczyłam, że w jednym sklepie internetowym, są już wyprzedane, więc szybko zajrzałam do „mojego” sklepu Visage Shop, w którym to jeszcze były, więc ani chwili nie czekając, klik klik dwa zestawy do koszyczka i zamówienie poszło.

Dodatkowo skorzystałam z rabatu 10%, jaki sklep udziela profesjonalistom w dziedzinie makijażu, jak i nowym klientom, którzy zapiszą się do newslettera. Kodu rabatowego szukajcie w skrzynce meilowej w folderze spam, nie wiem dlaczego tam trafiają. Realizacja nadania wysyłki była 2 godziny po złożeniu zamówienia, więc paczka była zaraz na drugi dzień. Ale niestety mój kurier zawalony paczkami, nawet nie zadzwonił, żeby podjechać do niego po przesyłkę i na paczkę musiałam czekać dodatkowy dzień.
Miałam je już dawno upatrzone. To połączenie pudrowego różu i różowego złota bardzo mi się spodobało.. Z wielu opinii można śmiało przypuszczać, że są to bardzo dobre jakościowo pędzle, więc zakup ich jest bardzo dobrą inwestycją w kierunku makijażu.

Oba zestawy pędzli niemieckiej firmy ZOEVA są naprawdę piękne i idealnie dobrane jako set. Dodatkowo jeszcze te kosmetyczki – mnie się bardzo podoba:) Z pędzlami Zoeva mam pierwszy raz styczność, więc opinia na ich temat pojawi się dopiero za kilka tygodni, póki co możecie zajrzeć na filmik Maxineczki, który podlinkowałam i posłuchać jej zdania.

Dwa pędzle w tych zestawach powtarzają się – to #228 i #322. Cena jednego zestawu bez rabatu to 260 zł może być dla niektórych stosunkowo wysoka, jednak po przeliczeniu, jeden pędzel będzie kosztował 26 zł 🙂 To zdaje się nie jest wygórowana cena, jak na niemiecką jakość:)

Zajrzycie jeszcze do Ani z Bazarka Kosmetycznego 🙂
p.s. (Patrząc na to, co Ania pokazuje na swoim blogu, coraz mniej pasuje mi nazwa bazarek :))
Śledząc instagram Stellalily, dowiedziałam się, że i u Sylwii także będzie post z tymi pędzlami 🙂

KTÓRA się jeszcze skusiła na te pędzle, a która planuje zakup?
2 tura sprzedaży niebawem 🙂