Makijaże z paletką cieni Wanted To go Artdeco

 

Idealna paletka cieni, która świetnie sprawdzi się w podróży musi spełniać kilka określonych warunków. Po pierwsze ma być poręczna, zajmować mało miejsca, być lekka, powinna zawierać lusterko oraz pędzelek lub pacynkę. Gdy dodatkowo spełnia oczekiwania pod względem cieni, to możemy śmiało myśleć o zakupie takiej paletki. Z własnego doświadczenia wiem, że wielkie palety wielofunkcyjne nie są dobrym pomysłem do zabrania ich w podróż. Są ciężkie, zajmują jednak sporo miejsca, a ich cena należy do stosunkowo drogich. 

 

Na rynku kosmetycznym istnieje wiele opcji do wyboru, gdzie można znaleźć paletki cieni, które będą służyły w czasie podróży. Tej jesieni marka Artdeco proponuje 3 paletki do makijażu w 3 odsłonach:

 

  • Nude – będąca kombinacją beżów i brązów
  • Trend – najbardziej ciekawa z całej trójki, to kombinacja szarości, błękitu, granatu,  fioletu i bordo
  • Rose – lawenda, beże i brązy.

 

Palety cieni Most Wanted Eyeshadow Palette To Go ( 67,90 zł ) zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które często bywają w podróży. Mają jasno zdefiniowane kolory dla siebie, które lubią używać w makijażu oczu i zależy im, aby kosmetyk nie zabierał zbyt dużo miejsca w kosmetyczce.

 

 

Paletka cieni Artdeco Wanted To Go Rose

Paletka Rose zawiera 8 cieni:

Bark – delikatnie metaliczny brąz espresso,

Strange –  rude złoto z metalicznym połyskiem,

Mud – delikatnie połyskujący jasny fioletowy popiel,

Smoke – satynowa platyna,

Sand – satynowy beż,

Chic – srebrny rozświetlacz,

Paradise – rozświetlacz w morelowej poświacie,

Blush – matowy chłodny, brudny róż.

 

Paletka cieni bardzo dobrze spełnia swoją funkcję jako część podróżnej kosmetyczki. Cienie nie stanowią żadnego problemu przy nakładaniu i roztarciu pod warunkiem, że się je nałoży na mokro. Dzięki tej metodzie uniknęłam osypywania, wyciągnęłam cały potencjał z cieni i byłam oczarowana końcowym efektem każdego koloru. Trwałość przy zastosowaniu na mokro bez zarzutu. Gdy stosowałam na sucho i bez bazy, nie miałam obiekcji tylko do najciemniejszych kolorków paletki. Poniżej przedstawiam makijaż wykonany tą paletką metodą na mokro.