They’re Real! Benefit Cosmetics

They’re Real! Benefit Cosmetics

 

Nie ma chyba na świecie takiej osoby, a zwłaszcza kobiety, która by nie lubiła prostych rozwiązań. Zwłaszcza w makijażu. Na dodatek, jeśli idzie to w parze z szybkim i łatwym sposobem upiększenia możemy śmiało nazwać to ideałem. Gdy w grę wchodzi makijaż oczu, jestem bezkompromisowa – ma być szybko, praktycznie, no i oczywiście zmysłowo. Tym trzem warunkom sprostał jeden, bardzo ciekawy i jednocześnie innowacyjny produkt do makijażu oczu – Duo Shader Blender marki Benefit. 

 

Muszę przyznać, że największy bajer tego kosmetyku to dołączony aplikator – mini gąbeczka w stylu beauty blender. To dzięki niemu, cień do powiek, który jest połączeniem dwóch kolorów, efekt smoky eyes można stworzyć za jednym pociągnięciem. Tak, jednym ruchem dłoni mamy makijaż oczu gotowy w kilka sekund. Można przeciągnąć po powiece gąbeczką z cieniem wzdłuż powieki od wewnętrznej strony do zewnętrznej albo wklepać. Obie metody dają ten sam, genialny efekt na powiekach. 

 

They’re Real! Duo Shader Blender

 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć cienia w klasyczny sposób, czyli za pomocą pędzelka. Cień Sexy Smokin’ nie ma żadnych predyspozycji do osypywania się. Szybko daje się nanieść i od razu tworzy efekt, o jaki mi chodzi. Jest bardzo dobrze napigmentowany. Jestem zachwycona ciemniejszym kolorem tego zestawienia. Pomimo tego, że widać w nim delikatne, migoczące drobinki, to na powiece są one ledwo zauważalne. Idealnym zwieńczeniem makijażu jest maskara mocno podkreślająca rzęsy. Standardowo użyłam czarnej, ale kusi mnie ogromnie zestawienie z brązem lub granatem indygo, a takie kolory tuszu do rzęs również oferuje marka Benefit.

 

Bardzo podoba mi się opakowanie. Ma bardzo ciekawy design. W środku nie zabrakło lustereczka. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza w momencie, gdy produkt zabieramy ze sobą w podróż. Praktycznie same udogodnienia.

They’re Real jako podwójny cień do powiek występuje w ośmiu wersjach kolorystycznych i kosztuje 125 zł. 

 

They’re Real! Double The Lip

Kolejny, zaskakujący produkt marki Benefit, który łączy w sobie dwa produkty do makijażu ust – szminkę i konturówkę. To bardzo wygodne rozwiązanie dla pań, które lubią obrysować usta kredką. Dzięki temu trikowi, usta stają się wydatniejsze i optycznie pełniejsze. Szminka nadaje im solidnej dawki nawilżenia i koloru. Są miękkie, piękne i wyglądają apetycznie. Trwałość – super! Do wyboru jest aż 8 odcieni. Naprawdę jest w czym wybierać.