First Instinct for woman | Abercrombie & Fitch

 

 

Mam ogromną słabość do zapachów, w których główne akordy należą do owocowych kategorii. Perfumy takie jak Escada, D&G L’imperatrice, Lancome Tresor Midnight Rose, czy Nina Nina Ricci to dla mnie nie tylko piękne perfumy, ale również umilacze dnia i odrobina niekalorycznej słodkości, na którą mogę sobie pozwolić bez wyrzutów sumienia. Do grona moich faworytów dołączyła kolejna butelka perfum – Abercrombie & Fitch i ich First Instinct – kwiatowo-owocowe nuty, a przy tym bardzo niezwykle zmysłowe i eleganckie.

 

Zanim przejdę do opisu wrażeń na temat jak pachnie First Instinct, podzielę się informacją, jakim elementem inspirowano się przy tworzeniu tego zapachu. Motywem przewodnim była silna emocja związana z zauroczeniem od pierwszego wejrzenia. Coś, co zapewne niejedna z nas kiedyś mocno przeżywała i ma to w pamięci. Kokieteryjne i jednocześnie nieśmiałe spojrzenie, szybsze bicie serca, motyle w brzuchu… First Instinct to zapachowa interpretacja tej ekscytującej chwili, tak nieuchwytnej, że nie można opisać jej słowami, marka Abercrombie & Fitch postanowiła ująć ją zapachem. Jak się to udało? Czy można ten zapach skojarzyć z tak silnym uczuciem i emocją? Porównajmy. 

 

 

Co czuje kobieta, gdy spotyka mężczyznę, na którego widok momentalnie czuje wszystkie symptomy zauroczenia? Pojawia się podekscytowanie, poczucie szczęścia i radości. To samo dokładnie odnotowałam w momencie, kiedy pierwszy raz poczułam zapach Abercrombie & Fitch First Instinct. Chwili zauroczenia towarzyszy również zachwyt i jednocześnie lekka euforia. Czy zapach First Instinct odzwierciedla ten stan? 

 

Jak pachnie First Instinct?

Zajrzymy zatem do głębi zapachu i zobaczmy, co mamy podane w kompozycji. Pierwsze nuty zapachu to soczyście wakacyjna mieszanka – marakuja z grapefruitem i odrobina kwiatu magnolii, by spotęgować owocowe doznanie letniej słodyczy. Radosną chwilę uniesienia zapewnia słoneczny kwiat pomarańczy, ale w momencie, kiedy poczułam mocniej orchideę, wiedziałam, że ten zapach nie będzie tylko chwilowych zauroczeniem. To nie jest zwykła orchidea. W tej kompozycji dała się poznać jako najseksowniejszy składnik perfum. Jest jak ekstrakt z euforii i pożądania. Zmysłowa do granic możliwości, osładza ją delikatnie fasolka tonka, zaś temperamentu i dzikości dodała jej ambra. Zmysłowy i seksowny zapach na każdą porę dnia i nocy dla każdej kobiety bez względu na wiek, status, czy temperament.

 

Tak, ten zapach przeistacza zauroczenie w miłość. 

 

 

Zapach Abercrombie & Fitch First Instinct dostępny jest wyłącznie w perfumerii Douglas oraz na Douglas.pl. 

Ceny: 30ml/ 199 zł, 50ml/ 279 zł, 100 ml/ 349 zł.