Surf Spray | Bumble & Bumble

 

Czy wiecie, że istnieje szybki sposób na falowane włosy bez użycia lokówki? I to w dodatku w domowych warunkach? To najprostsza i najmniej inwazyjna metoda z jaką miałam kiedykolwiek styczność. Potrzebny jest do tego tylko jeden produkt i kilka ugnieceń ręką i bujne fryzurkę można stworzyć zaledwie w 2 minuty.  O jakim kosmetyku tutaj mowa? To Surf Spray kultowej marki Bumble & Bumble, której produkty bez problemu można kupić w każdej perfumerii Sephora oraz online. 

 

Dokładnie dwa lata temu opisywałam poprzednią wersję tego spreju do włosów (klik). Właściwie nazwa pozostała ta sama, a jedynie opis pod nazwą uległ drobnej korekcie. Jak zapewne zauważyłyście, nie każda modyfikacja w świecie kosmetyków jest pozytywna. Najczęściej zmiany w recepturze, czy formule psują dany kosmetyk. Jednak zdarzają się wyjątki.

 

 

Stara, a nowa wersja spreju

Do poprzedniej wersji nie miałam żadnych zastrzeżeń, ale tym razem nowa odslona Surf Spray uległa wręcz udoskonaleniu, czego się nie spodziewałam. Na jakiej zasadzie? Już tłumaczę. Woda/mgiełka do włosów z solą morską ma za zadanie stworzyć na naszych włosach efekt rzeźbiony wiatrem – delikatnie, nieco niedbale skręcone fale tworzące zamierzony nieład na czuprynie.

 

Poprzednia wersja głównie kręciła włosy tworząc mniejsze i większe loczki zwłaszcza na końcówkach. Nowa wersja tak samo fajnie skręca włosy, ale jeszcze mocniej zwiększa ich objętość. I taki efekt znacznie dłużej utrzymuje się na moich włosach. Stara wersja radziła sobie z utrzymaniem bujnej czuprynki przez ok. 4 godziny, nowa wersja – aż do umycia głowy, z tym, że w ciagu dnia fale tracą na swoim skręcie, ale mi to wcale nie przeszkadza. Podoba mi się to, jak bujnie prezentuje się moja fryzurka i to bez utrwalenia lakierem. 

 

Ważne, by w stosowaniu mieć pewne wyczucie. Starać się osiągnąć zamierzony efekt przy jak najmniejszej ilości użytego spreju Bumble & Bumble. Bo w innym przypadku włosy się skleją i zamiast fal oraz pięknej objętości nasze oczy ujrzą sztywne i mało efektowne kosmyki włosów. Umiar jest kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu na włosach.  

 

 

Kiedy najlepiej sięgnąć po Surf Spray?

W momencie, kiedy rano widzicie, że Wasze włosy kwalifikują się do ponownego mycia i układania ich na suszarkę i grubą szczotkę wtedy najlepszym rozwiązaniem, aby oszczędzić czas i zrobić coś fajnego na głowie jest użycie tego spreju Bumble & Bumble.

 

Jak stosować?

Spryskujemy najpierw końcówki mocno ugniatając je i zaciskając w dłoni. Jeśli to koniecznie, na koniec spryskujemy lakierem utrwalającym i gotowe.  Jakieś to proste w użyciu!

 

 

 

***

 


Dając taki wygląd moim włosom, śmiało mogę mu przydzielić rolę świetnego kosmetyku do stylizacji włosów nie tylko na lato, ale bez wątpienia to produkt idealny do stosowania przez cały rok. Tym, co szczególnie lubią podkreślać swoją zwariowaną osobowość – mocno polecam!