Nowy zapach Burberry – Her

   

   

   

  Zadziorny, mocny, wręcz charyzmatyczny, dedykowany kobietom z niepohamowaną energią i głową pełną szalonych pomysłów. Dla tych z pań, co chcą i lubią podbijać świat! I choć zapach Burberry ubrany został w bardzo prosty flakon to tylko po to, by pokazać, że minimalistyczny styl może doskonale łączyć się z żywiołowym klimatem. Taki właśnie jest najnowszy zapach Burberry – HER

   

  Kompozycję zapachu układał osobiście sam Francis Kurkdjiana. Aby stworzyć niezwykle energiczny zapach postanowił połączyć ze sobą głównie owoce leśne i trochę czerwonych owoców, ale i tak tworzą one tylko tło do głównej nuty jaką reprezentuje jaśmin.

   

  Kompozycja zapachu HER

  W zapachu HER można doszukać się nie tylko słodyczy kwaśnych owoców, ale także ich cierpkiej nuty zanurzonej w herbatce jaśminowej, w której pływają również pojedyncze płatki fiołka. Nie są one w żaden sposób dominuące, ale bardzo przyjemnie tworzą duet z mocnym jaśminem. Konkretna jest tu także baza – to połączenie nuty w stylu Bubrerry z jaśminem i piżmem.

   

  To zapach, który nie można pomylić z żadną inna marką, tak może pachnieć tylko Burberry. Czyli jak pachnie HER? Drapieżnie! Wszystkie nuty pasują tu siebie idealnie, ale trzeba liczyć się z tym, że to nie jest delikatny zapach, w którym woń tylko otula skórę subtelnym bukietem kwiatów. Tu jest moc, zadziorność… i klimat! Szyk i elegancja.

   

   

  Nuty

  Nuta głowy: czerwone i ciemne owoce leśne – maliny, truskawki, wiśnie, jagody, jeżyny

  Nuta serca: jaśmin, fiołek

  Nuta bazy: : ambra, piżmo

   

   

  Flakon

  Prosty, subtelny, w gładkim, przezroczystym szkle z wytoczoną nazwą marki. Nie zabrakło również kobiecego akcentu – różowego koreczka ze złotą obwódką. Buteleczka bardzo minimalistyczna, aczkolwiek stylowa, nawiązująca do flakonu Burberrys for Men z 1981 roku. 

   

   

   

  Trwałość

  HER – mega mocny zapach! Szalenie trwały, dlatego osobiście bardziej preferuję perfumowanie szaliczka lub same włosy. Na skórze zaś utrzymuje się do 12 godzin.

   

  Dostępny w Sephora, pojemność 50 ml – 399 zł 

  Tagi: