24 Ore Long Lasting Deborah Milano – najlepsza konturówka do ust

24 Ore Long Lasting Deborah Milano - najlepsza konturówka do ust

 

 

Włoska marka Deborah Milano nie przestaje mnie pozytywnie zaskakiwać. Najpierw wielkim odkryciem były dla mnie pomadki w płynie Fluid Velvet, potem odkryłam rewelacyjny zestaw cieni i wosku do malowania brwi, a następnie oczarowały mnie dwa podkłady – lżejszy DD Daily oraz równie lekki i świetnie kryjący Extra Cover.

 

Niedawno na listę faworytów dołączyły 2 kolejne świetne produkty – korektor tej marki Dress me Perfect o idealnym odcieniu #3 kryjącym moje cienie pod oczami oraz jeszcze większa fascynacja nowymi konturówkami do ust w przepięknych odcieniach!

 

24 Ore Long Lasting to nowa linia automatycznych konturówek do ust 24ORE LONGLASTING LIP PENCILS. Z powodzeniem mogą również zastąpić pomadkę. Wystarczy zaznaczyć linię ust i wypełnić je kolorem konturówki. Konturówki 24 Ore Long lasting dostępne są w ośmiu odcieniach.

 

Formuła konturówki do ust 24 Ore

Super miękka, o idealnym poślizgu formuła pozwala się łagodnie prowadzić, dając ładny i wyraźny kontur, a następnie, rozprowadzona na czerwieni warg, nasyca usta głębokim, długotrwałym kolorem. Kredka jest automatyczna, dzięki czemu rysik nie ulega rozmazywaniu i ścieraniu. To zdecydowanie TEN-PRODUKT, który stanie się tej wiosny niezbędnikiem każdej kobiety.


Luca Mannucci, oficjalny makijażysta Deborah Milano radzi:

Ostatnie pokazy mody na sezon wiosna/lato 2019 nie pozostawiają wątpliwości jaki będzie trend w makijażu: pełna uwaga zwrócona jest na usta!

Oto jak uzyskać najmodniejszy efekt: zaznacz kontur ust za pomocą konturówki 24ORE wybierając nieco ciemniejszy odcień niż pomadka, którą planujesz użyć. Następnie pędzelkiem do ust rozprowadź delikatnie kolor po całej czerwieni wargowej. Dopiero teraz nałóż pomadkę – koniecznie w odcieniu jaśniejszym niż konturówka.

To naprawdę świetny sposób na podkreślenie pełnych warg.
Z kolei, aby cienkie wargi wyglądały na pełniejsze, sugeruję użyć jaśniejszej konturówki do ust i rozprowadzić ją pędzelkiem po powierzchni warg. Następnie opuszkami palców nałożyć ciemniejszy odcień szminki na środek warg.

 

 

Makijaże z 24 Ore Long Lasting Deborah Milano

Te konturówki to absolutny hit! Malowanie nimi ust to sama przyjemność. Rysik jest aksamitnie miękki, ale równocześnie nie jest podatny na łamanie. Z łatwością idzie nim obrysować usta. Mało tego! Uwielbiam nimi pomalować nie tylko kontur, ale i całe usta. Są idealne, aby stworzyć nimi look na dzień oraz na wieczór, do delikatnej stylizacji jak i w stylu glam rock. 

 

Makijaże z 24 Ore Long Lasting Deborah Milano

Makijaże z 24 Ore Long Lasting Deborah Milano

 

Co jeszcze zasługuje na uwagę to dostępne odcienie – wszystkie są piękne i nieprzesadzone z tonacją, nawet te ciemniejsze. Myślę, że gdyby marka Deborah Milano sprzedawała je w komplecie, na pewno znalazłoby się sporo klientek, które właśnie w ten sposób chętnie by kupiły te konturówki. Każdy z kolorów jest dosłownie przepiękny. Usta wyglądają jak milion dolarów. Są miękkie, matowe i wyglądają idealnie. I 24 Ore long lasting nie są drogie, za jedną zapłacimy ok. 34 zł w Rossmannie i to bez promocji.

 

Kto już czeka na akcję rabatową 2+2? 😉