Wood for Her DSQUARED²

DSQUARED² WOOD

 

Lubię latem pachnieć zupełnie inaczej. Czasem bardziej kokieteryjnie, zmysłowo, czasem dziewczęco, a momentami awangardowo. Uwielbiam eksperymentować, zmieniać zapachy szukając tego jedynego, który zrobi na mnie piorunujące wrażenie. Lubię wyszukiwać poszczególne nuty w zapachach i tworzyć na tej podstawie kolekcję flakonów posegregowanych na poszczególne aromaty.

 

Latem lubię bardziej aromatyczne, delikatnie korzenne, nieco chłodne i przede wszystkim mało słodkie zapachy. Lubie pachnieć takimi perfumami, które będą jak mgiełka, delikatne i chłodzące jak bryza. Podobają mi się też takie, które przypominają mi esencję wibrujących białych kwiatów z domieszką drzewnych aromatów. Takie eteryczne afrodyzjaki pełne kokieterii i jednocześnie subtelności. Lubię wtedy rozgryzać daną kompozycję i bawić się w odgadywanie nut.

 

I przyznam, że często wtedy pudłuję. Bawi mnie wtedy moja nietrafność i od nowa analizuję dany zapach. I tak dokładnie miałam z najnowszym zapachem marki DSQUARED² – Wood for Her. Tak jak jaśmin i drzewo cedrowe od razu zgadłam, tak z pozostałymi nutami kompozycji miałam niezły mętlik.

Wood for Her DSQUARED²

 

Jak pachnie Wood for Her DSQUARED²

Nie jest to zapach, który daje się od razu odgadnąć. Jego nuty zapachowe tworzą pewnego rodzaju zagadkę. Właściwe po zapoznaniu się z jego składnikami przyznam, że tylko dwie nuty udało mi się bezbłędnie odgadnąć. Jak wspomniałam wcześniej – był to jaśmin i drzewo cedrowe. Pozostałe nuty bardzo sprytnie mi się zakamuflowały. Nie wyczułam tam liści malin, mandarynki ani konwalii. Dopiero te poszczególne składniki można odgadnąć, gdy za oknem panuje dość chłodna aura. Wood pachnie wtedy inaczej – jest bardziej aromatyczny, lekki i znacząco wybijają się z niego drzewne aromaty.

 

W gorące dni Wood pachnie bardziej kwiatowo. Myślę, że to konwalia wraz z osmanthusem grają wtedy pierwsze skrzypce. Wtóruje im zapewne w delikatnej odsłonie piżmo i dopiero gdzieś w tyle można wyczuć akordy drzewne, które mocno przenikły do bazy z jaśminem.

 

Zapach bez względu ma temperaturę dnia, czy nocy bardzo długo utrzymuje się na skórze, jeszcze dłużej na włosach. I nie jest to zapach, który z każdą minutą, czy godziną będzie się zmieniał. Wood jest stabilne, mocne i bardzo wytrzymałe, trwałe. Tak jak po prostu drzewo.

 

Nuty głowy: mandarynka z Sycylii, konwalia, magnolia, konwalia Nuty serca: osmantus, płatki jaśminuNuty bazy: liście maliny, białe drewno, ambrox, drewno cedrowe

 

Kompozycja zapachowa Wood for Her DSQUARED²

Nuty głowy: mandarynka z Sycylii, konwalia, magnolia, konwalia

Nuty serca: osmantus, płatki jaśminu

Nuty bazy: liście maliny, białe drewno, ambrox, drewno cedrowe

 

 

Wood for Her DSQUARED² to zapach na każdą porę dnia i nocy. Wiosną, latem, a nawet wczesną jesienią będzie pięknie pachniał na skórze i włosach. Do letniej sukienki, lnianych spodni, krótkich spodenek, właściwie do każdej stylizacji. 

 

Komu spodoba się zapach Wood for Her DSQUARED²

Myślę, że jest to zapach, który spodoba się kobietom, które idą na żywioł. Lubią w swoim życiu odczuć przygodę, mają w sobie dużą dozę spontaniczności i odwagi. W mgnieniu oka potrafią podjąć decyzję ” tu i teraz” i za każdym razem intuicja je nie myli i są z tego powodu bardzo szczęśliwe.

 

To zapach również dla kobiet, które kochają podróże, lubią zmiany w swoim życiu, które mają wpływ na to, jak doskonale będą się czuły. I jednocześnie pod takim charakterem będzie się też kryła kobieta stała w uczuciach, ponad wszystko dbająca o dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi. Wood będzie identyfikował właśnie taką osobowość.

 

Nuty głowy: mandarynka z Sycylii, konwalia, magnolia, konwaliaNuty serca: osmantus, płatki jaśminuNuty bazy: liście maliny, białe drewno, ambrox, drewno cedrowe

Zapach DSQUARED² WOOD dostępny wyłącznie w perfumeriach SEPHORA (klik)