Deborah 24ORE Brow

 

 

Każda z nas ma swoje wyobrażenie i pomysł na idealne brwi. I każda z nas może stać się ekspertem w tej dziedzinie. Potrzebne są tylko odpowiednie kosmetyki, którymi można nadać ten zamierozny efekt i dostosowany do naszej indywidualności. Rynek kosmetyczny oferuje przeogromny wybór produktów do stylizacji brwi.

 

Od niedawna w tym temacie marka Deborah Milano również oferuje coś całkiem konkretnego. I przyznam szczerze – są to ulubieńcy od pierwszego użycia i spośród 4 kosmetyków do brwi aż 3 z nich są moimi faworytami.  Deborah Milano po raz kolejny stawia sobie za cel podkreślenie naturalnego kobiecego piękna. Kolekcja 24ORE BROW to nowa gama produktów do stylizacji brwi, a tym samym nadania charakteru całej twarzy. Niezależnie od tego czy brwi są mocno zarysowane czy raczej tworzą łagodny, miękki łuk – bez względu na ich objętość, kształt lub kolor – w dużej mierze decydują o tym, jak odbierana jest twarz i jak będzie prezentował się na niej makijaż.

 

Deborah Milano 24Ore Brow

Makijażyści i wizażyści Deborah Milano opracowali kolekcję, która jest zarówno praktyczna jak i łatwa w użyciu:

  • 24 ORE Brow MICROPENCIL – kredka do brwi, precyzyjnie wypełnia i podkreśla. Długotrwała, mocno napigmentowana formuła, która sprawia, że nadawanie kształtu brwiom jest wyjątkowo proste. Niezwykle precyzyjna końcówka ołówka (ø1,6 mm) bardzo naturalnie wypełnia i podkreśla brwi. Wbudowana szczoteczka pozwala wyrównać brwi i rozprowadzić kolor, tak, aby w naturalny sposób zmieszał się z naturalnym odcieniem. Dostępna jest w 2 odcieniach.

 

  • 24 ORE Brow MARKER – gwarantuje taki sam trwały efekt i kolor jak mikroblanding, ale bez igieł. Trójzębna końcówka czesze brwi i pozwala nadać im dowolny kształt: od naturalnych i subtelnych po bardziej śmiałe i zdecydowane. Dostępny jest w 3 odcieniach.

 

  • 24 ORE Brow MASKARA DO BRWI – wypełnia i rozczesuje. Tusz do brwi, który czesze, wypełnia i nadaje wymagany kształt. Konsystencja żelu doskonale nadaje się do stopniowego budowania koloru. Mała, precyzyjna szczoteczka potrafi okiełznać nawet najbardziej niesforne brwi. Dostępna w 2 odcieniach.

 

  • 24 ORE Brow POWDER – wypełnienie i nadaje naturalny efekt. Oferuje pełne pokrycie kolorem i naturalnie wyglądające wykończenie. Jedwabista konsystencja pudru i poręczny aplikator z gąbeczką pozwolą bez wysiłku nadać brwiom pełniejszy wygląd i pożądany kształt. Puder dostępny w 2 odcieniach.

 

 

 

 

 

Moje brwi – przed i po

Jak widać na poniższym zdjęciu, moim brwiom wiele brakuje do ideału. Są jasne, dość rzadkie, cienkie, a w niektórych momentach włoski lubią sobie odstawać od reszty. Czy są wobec tego trudne do ujarzmienia? Na szczęście nie, z dobrymi produktami można z moich brwi wyczarować całkiem piękny efekt. Czasami są to 2 produkty, których potrzebuję użyć, aby uzyskać gęste i błyszczące brwi, a czasami tylko jeden, gdy zależy mi tylko na podkreśleniu i pogrubieniu ich. Po jakie wtedy kosmetyki Deborah Milano sięgam? Poniżej odpowiedź 🙂

 

 

  • Kredka Deborah Milano 24Ore Brow Micropencil #03

Jest znakomita! Rysik jest miękki, łatwy do obrysowania i podkreślenia brwi, nadaje bardzo ładny i naturalny efekt. Oczywiście jeśli istnieje chęć i potrzeba można nią również stworzyć bardziej wyrazisty efekt, ale muszę przyznać, że subtelność bardziej mi odpowiada niż mocny rysunek brwi. Kolor #03 to piękny brąz w chłodnym odcieniu. Super, że marka Deborah oprócz kredki zamieściła z drugiej strony szczoteczkę do ujarzmiania i przeczesywania brwi. Zauważyłam, że regularne jej stosowanie wpływa na wzrost brwi, częściej muszę niechciane włoski depilować.

 

Do zestawu wraz z kredką 24Ore Brow Micropencil bardzo lubię używać maskary – 24Ore Brow Mascara w odcieniu #02 Brunette. Dzięki niej uzyskuję piękny połysk oraz efekt bardziej glamour. Aplikacja bez zastrzeżeń. Prosta i łatwa, wręcz intuicyjna i nie wymaga poprawek. Trwałość obu wspomnianych produktów – wzorowa. 

 

 

  • 24Ore Brow Power był pierwszym produktem, którego zaczęłam testować i zrobił na mnie piornujące wrażenie. Zero osypywania, od razu pięknie zaznaczone i gęste brwi bez przerysowanego efektu. Po prostu idealne. Nieco matowe, ale jednocześnie ten mat jest taki satynowy. Aplikowanie produktu jest dziecinnie proste. Faworyt? Zdecydowanie!

 

  • 24Ore Brow Marker – jak dla mnie to najsłabszy produkt z całej gamy produktów do brwi. Nie wiem, czy to zależy od wprawy, ale przez okres kilku tygodni miałam problem z uzyskaniem efektu, jaki chciałam uzyskać tym pisakiem. to była jedna wielka loteria, czy wyjdzie, czy też nie. Dlatego, nie jest to kosmetyk, który mogłabym z całym przekonaniem polecić. Kredka, puder, maskara – tak!

 

Kosmetyki marki Deborah oraz najnowsza gama kosmetyków do brwi dostępne są w co drugiej drogerii Rossmann w dobrych cenach.