Ombre Interdite | Givenchy 

 

Nie znika, nie blednie, nie podkreśla zmarszczek na powiece, a kolor pozostaje intensywny, promienny i trwały. Bez rozmazywania i oczywiście bez osypywania. Intensywność koloru i rewelacyjna trwałość. Spektakularny efekt i łatwa aplikacja. Takie właśnie jest kremowy cień do powiek Givenchy Ombre Interdite o płynnej konsystencji.

 

Ombre Interdite to kolekcja 6 różnych kolorów, w tym 2 o matowym wykończeniu oraz 4 metaliczne. Oprócz prezentowanej gwiezdnej szarości Silver Blue, gama obejmuje również takie kolory jak: Pink Quartz, czyli rozbielone różowe złoto, Graphic Nude, matowy, szary róż, Vintage Brown, brąz sepia, Gold Spirit, klasyczne złoto oraz Outline Bronze, czyli złoty brąz. Wszystkie te kolorki prezentują się pięknie i elegancko, zwłaszcza Silver Blue. 

 

 

Ombre Interdite Givenchy 

Kremowy cień o płynnej konsystencji Omre Interdite to kosmetyk, którym można stworzyć przeróżne style makijażu oka. Ułatwieniu służy sprytny aplikator. To specjalnie wyprofilowana gąbeczką. Można nią stworzyć nie tylko graficzne efekty, ale również aplikować cień jako eyeliner. Kreska wychodzi wręcz idealna.

 

Co najważniejsze – cień nie ma żadnych tendencji do osypywania. Po kilku sekundach od nałożenia na powiekę cień zastyga nadając rewelacyjny efekt. Nie wysusza delikatnej skóry, nie gromadzi się w załamaniach. Konsystencja jest lekka i przyjemna w aplikacji. Intensywność można stopniować. 

 

Ombre Interdite Givenchy 

 

 

 

Givenchy Ombre Interdite w roli eyelinera

To naprawdę mega łatwa sprawa użyć tego cienia jako eyelinera. Oczywiście nie za każdym razem wychodzi mi tak dobrze wyglądająca kreska jak na poniższych zdjęciach. Czasami muszę posiłkować się dodatkowym pędzlem służącym do malowania kresek. Na szczęście przychodzi to z łatwością. Wystarczy tylko zaraz po nałożeniu zebrać na pędzel ten kremowy cień i nałożyć go na zewnętrzny kącik oka wyciągając preferowany łuk. I gotowe. Proste, prawda? 

 

Silver Blue to znakomity kolor do jasnej pomadki w stylu nude. To również zjawiskowy odcień cienia do czerwonej szminki lub jaskrawego różu. To piękna szarość. A jak Ty byś pomalowała oczy tym cieniem?