Już jest! E-butik SISLEY PARIS

 

 

Nareszcie! Już jest! Butik internetowy Sisley Paris stał się rzeczywistością! To moc korzyści i mnóstwo radości z zakupów. Marka Sisley zadbała o najwyższy standard obsługi.

 

Strona e-butiku jest przepiękna! Przejrzysta i intuicyjna. Na stronie e-butiku Sisley Paris znajdziemy nie tylko pełny asortyment kosmetyków do pielęgnacji i makijażu oraz zapachy i świece, ale również video porady z tutorialami. Warto również odwiedzić zakładkę Nasz Świat, aby móc poznać jeszcze lepiej filozofię marki Sisley oraz motywy jej działania. 

 

Moc korzyści z zakupów w nowym e-butiku Sisley

 • darmowa dostawa za zakupy powyżej 230 zł, za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex,
 • 14 dni na zwrot, 
 • 3 próbki do każdego zamówienia, za zakupy powyżej 400 zł – nawet 4 próbki,
 • zestawy pełnowymiarowych produktów z dołączonymi próbkami w kategorii Oferty,
 • opcja pakowania na prezent w ekskluzywne opakowanie – eleganckie pudełko lub pokrowiec z tkaniny,
 • wyjątkowa oferta miesiąca,
 • rabat 15% na pierwsze zakupy z kodem WELCOME, -20% na cały asortyment Sisley z kodem SISLEY20 (kod ważny do 9 kwietnia 2021 r.)
 • program lojalnościowy My Sisley Club.

 

Sisley Paris gift

 

Kategoria Oferty

Buszując po butiku internetowym Sisley Paris koniecznie zajrzyjcie do kategorii Oferty. Kliknijcie w tę zakładkę i zobaczcie, co ciekawego można tam znaleźć. Niech Was nie kusi na razie ten rabat, ani 15% ani 20%. Najciekawsze jest nieco niżej. To gotowe zestawy pełnowymiarowych produktów Sisley wraz z  próbkami o konkretnej pojemności, aby jeszcze lepiej móc poznać wspaniałe kosmetyki, jakie oferuje marka Sisley Paris.

 

Sisley Paris E-butik

 

 

I mało tego! Jeśli skusi Was któraś oferta i np. macie ochotę na zakup maskary So Strech lub So Volume i dodatkowo skusicie się na zestaw z maseczką Sleep Velvet Mask ( cudowny kosmetyk!), to do zakupów zostaną przyznane automatycznie dodatkowe próbki. W marcu była to biała, piękna kosmetyczka z 6 próbkami

 

Aktualnie, kwietniowa oferta się zmieniła. Jeśli jesteście jej ciekawe, zajrzyjcie do butiku, co teraz pięknego można otrzymać do zakupów z produktami Sisley. Podpowiem tylko, że w tym miesiącu nie ma progu zakupowego, aczkolwiek warto przekroczyć kwotę 230 zł, aby wysyłka nie kosztowała dodatkowo 30 zł. 

 

Sisley Paris haul + gift

 

 

Wybierz 3 próbki

I to nie wszystko! Klikając „Następny etap” czeka nas kolejna, miła niespodzianka, to wybór 3 próbek. I tu wybór jest ogromny. Kliknijcie tylko „FILTRUJ WEDŁUG” i wybierzcie to, co najbardziej Was interesuje. Mnie najbardziej zachwyciła zakładka „Pielęgnacja”. Dlaczego? Przekonajcie się same. 

 

 

 

 

Sisley Paris haul, gift

Taka właśnie ilość próbek została dołączona do moich, marcowych zakupów w e-butiku Sisley Paris.

 

 

I to nie koniec korzyści. Całe zakupy premiowane są punktami lojalnościowymi. Wystarczy tylko wcześniej zapisać się do My Sisley Club. Za każde wydane 100 zł, otrzymujemy 10 punktów w programie My Sisley Club, a 10 pkt, to 10 zł do wykorzystania na kolejnych zakupach w e-butiku Sisley. Prawda, że fajna sprawa? 

 

Rabat 20%

Jak to z reguły bywa, promocje nie łączą się. Korzystając z rabatu 20% lub 15% zniknie z naszego koszyka zakupowego automatycznie dodany zestaw próbek.

 

Rabatem objęte są również zestawy z kategorii Oferty (oprócz zestawu z najnowszą maskarą So Stretch). Wpisując kod rabatowy ceny automatycznie zmniejszą się o rabat, z którego skorzystaliśmy. 

 

Osobiście bardziej podoba mi się oferta z dołączeniem aż tylu próbek i próbeczek. Korzystając z rabatu 20% pozostanie nam do wyboru pakiet 3 wybranych przez siebie próbek oraz darmowa dostawa jeśli zakup przekroczy kwotę 230 zł. Zostaną również doliczone punkty w My Sisley Club. 

 

 

My Sisley Club

Przeglądając e-butik Sisley Paris warto od razu założyć konto oraz przystąpić do programu lojalnościowego My Sisley Club. Jak wspomniałam wcześniej, każdy zakup będzie promowany punktami. Za każde wydane 100 zł uzyskujemy 10 punktów. Z kolei każde 10 pkt, to 10 zł na naszym koncie do wykorzystana przy następnych zakupach. Dodatkowe punkty można uzyskać po dodaniu komentarza na stronie produktu. 

 

Przystąpienie do My Sisley Club to również przyznanie nowego statusu oraz korzyści:

 • Pierwszy status to Orchid. Przystąpienie do niego następuje wraz z chwilą dokonania pierwszych zakupów na stronie butiku. Dzięki statusowi Orchid uzyskujemy porady szyte na miarę oraz ofertę specjalną z okazji urodzin (nie zapomnijcie wpisać datę swoich urodzin podczas rejestracji), 
 • Aby uzyskać drugi status – Gold, należy przekroczyć 300 puntów na swoim koncie My Sisley Club. Oprócz porad szytych na miarę oraz specjalnej oferty z okazji urodzin, mamy możliwość uzyskać informacje o przedpremierowych nowościach, a także będziemy otrzymywać ekskluzywne oferty dedykowane klientom Gold. 
 • Po przekroczeniu 600 punktów, nasz status zmieni swoją nazwę na Platinum. Oprócz porad szytych na miarę, specjalnych ofert z okazji urodzin i powiadomień o przedpremierowych nowościach, dodatkowo uzyskujemy eksluzywnej oferty dedykowane klientom Platinum. 

 

 

Zatem, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam udanych i pięknych zakupów

w butiku Sisley Paris oraz dużej dawki ekscytacji i przyjemności z testowania nowych produktów marki Sisley Paris!

 

E-butik Sisley Paris