Eve Pearl HD Dual Foundation

   

  Jestem wielką fanką kremowych podkładów w kompakcie. Kiedyś mój ulubiony Chanel Teint Innocence Compakt został zastąpiony nową formułą i zaczął widnieć pod nazwą Vitalumiere Aqua Compact. Nowa formuła, moim zdaniem wypadła niekorzystnie, bo straciła na trwałości. Podkład zamiast po 5, zaczął  znikać już po 4 godzinach bycia w nienagannym stanie. Przy suchej cerze, może (lecz nie musi) wchłonąć się jeszcze szybciej. Co z tego, że buzia wygląda na wypoczętą jak po serii zabiegów relaksujących u kosmetyczki, jeśli efekt jest tak krótkotrwały.

  Dlaczego teraz piszę o Vitalumiere Aqua ? Bo odkryłam kremowy kompakt o trwałości ponad 8 godz. – EVE PEARL HD DUAL FOUNDATION. Ten sam efekt wypoczętej i świeżej cery przez cały dzień, co w Vitalumiere Aqua, to moje bingo.

  Testy zaczęłam już na początku stycznia. Mimo dołączonej gąbeczki, kompakt Eve Pearl wolę aplikować pędzlem do podkładu, gdyż nabierany gąbką szybko by mi się skończył. Na dzień dzisiejszy została mi połowa zawartości, a stosowałam go 3x w tygodniu począwszy od 5 stycznia. Kompakt nie zapycha, to już pewne. Śmiało kładę go pod oczami, nie wysusza skóry, pięknie kryje cienie pod oczami, naczynka, idealnie maskuje rozszerzone pory. Jednak samego go tak zostawić na mojej mieszanej cerze nie mogę, cera błyszczy się po nim nieestetycznie, gdy jednak oprószę go pudrem matującym lub innym wykończeniowym – wygląda perfekcyjnie.

  Poniżej zdjęcie przed użyciem pudru wykończeniowego.

  a tu już z pudrem  wykończeniowym,

  Czyli reasumując, kremowy podkład Eve Pearl HD Foundation to:
  – efekt świeżej i wypoczętej cery jak po Vitalumiere Aqua compakt
  – satynowy i wygładzony efekt jak po podkładzie Shiseido Radiant Lifting
  – trwałość 8 godzinna oraz krycie jak po Parure Extreme z Guerlain.

  Ponadto dodatkowym atutem jest możliwość konturowania, za pomocą dwóch odcieni, jakie posiada kompakt, kolor light jest idealny na całą twarz, kolor medium świetnie spełnia swoje zadanie, gdy nałożymy go na poliki i inne miejsca zgodnie z zasadami modelowania twarzy.

  Być może zauważyłyście, że prezentowany podkład kilka razy pokazywałam wśród kosmetyków, jakie użyłam do całego makijażu.


  Jak wygląda z opcją konturowania ciemniejszym odcieniem na wybranych partiach twarzy na zdjęciu bez użycia flesza? Zobaczcie same:)

  Minus? Brak dostępności w sklepach stacjonarnych.
  Kosmetyki są dostępne tylko w sklepie internetowym Visageshop.pl. KLIK
  Cena? Aktualnie jest w promocyjnej cenie 130zł, wpisując kod bhcode otrzymujemy dodatkowe 10% zniżki na całe zakupy.

  I jak wrażenia…?