I Coloniali Musujące tabletki do kąpieli

 

Tylko teraz, kiedy posiadam wannę w domu wiem, ile mnie przyjemności omijało, gdy byłam zdana tylko na prysznic. Faktem jest, że szybka kąpiel pod prysznicem to super sprawa, i lepsza opcja zwłaszcza, kiedy z kranu płynie twarda woda. Użycie mocno nawilżającego balsamu lub nawet olejku jest wtedy rzeczą konieczną. Co wtedy, kiedy twarda woda płynie prosto do wanny..? Jest na to mnóstwo sposobów, a to jeden z nich – żeńszeniowe tabletki do kąpieli I Coloniali.

 

 

Aktualnie  przerabiam każdy temat, który mogę wlać, wsypać lub wrzucić do wanny. Tu rutyna nie istnieje. Wczoraj kąpiel była różowa za sprawą soli morskiej o zapachu Figi, dziś chciałabym zanurzyć się w kojącym i antystresowym płynie marki Collistar  – Bagno Detossinante D’alghe Marine z wodą termalną w składzie, a jutro znów wrzucę kostkę musującą I Coloniali.

 

Tabletka bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie, bez znaczenia jest temperatura, w której chcemy się kąpać.  Zabarwia wodę na cudowny kolor. Mam wrażenie, że to ten sam lazur, co wokół wyspy Bora Bora. Istny raj dla zmysłów bez konieczności wychodzenia z łazienki :)I ten zapach! Jestem w nim zakochana. Ile w nim magicznego ukojenia, cała dusza odpoczywa. Mało tego, nie tylko relaksuje umysł, ale regeneruje również mięśnie np zmęczone spacerami po 17 000 kroków 🙂 Po takim relaksie zapominam, jaki dziś fundowałam sobie wysiłek.

 

Te tabletki to idealne rozwiązanie dla sportowców posiadających wannę – przyjemność i odprężenie gwarantowane.

 

 

Kto poznał już te tabletki, wie o czym mówię, a kto jeszcze nie zna tematu, radzę jak najszybciej nadrobić. Cena jednej tabletki to 6,90 zł. Wiem, drogo, ale jak sprawdzicie, ile przyjemności daje kąpiel w tym zapachu i w tym kolorze, cena przestanie mieć takie znaczenie.

 

Teraz czas na szukanie świec w tym klimacie, bo płyn do kąpieli już znalazłam.