Sposób na matowe usta z Insta-Matte Smashbox

   

  Aktualnie ten najgorętszy trend matowych ust przechodzi swój najwyższy punkt kulminacyjny. I to nie znaczy, że zaraz z niego spadnie. Ależ skąd – sezon na matowe usta będzie jeszcze długo trwał, zanim okaże się, że wszyscy znów kochają połysk lakieru. Najnowsze kolekcje makijażu, które już można obejrzeć w perfumeriach sugerują jedno, że mat na ustach to największy hit sezonu jesień/zima 2016/2017.

   

  Wiem, jak to czasem trudno oprzeć się nowej szmince, która swoim kolorem niczym się nie różni od tej, którą mamy prócz wykończeniem. Nie ma sensu kupować kolejnej pomadki, chociaż wiadomo – można, ale istnieje alternatywa dla tych, które nie chcą kupować podwójnie. Marka Smashbox ma świetny produkt w swoim asortymencie, który przemienia połysk w matową formułę. Genialna sprawa. Tym jednym produktem teoretycznie podwajamy ilość posiadanych szminek.

   

  Sposób na matowe usta z Insta-Matte Smashbox

   

  Insta-Matte Lipstick Transformer  Smashbox

  O co chodzi? Insta-matte, bo tak nazywa się ten rewolucyjny gadżet ma postać żelu, który po nałożeniu na którąkolwiek błyszczącą pomadkę, a nawet błyszczyk przemienia formułę w matową. Bajer nie kończy się nie na tym, bo oprócz tego usta zyskują na tym podwójnie – stają się również pełniejsze, a sam żel przedłuża trwałość nałożonej pomadki.

   

  Insta-matte Lipstick Transformer (99zł/10 ml) nie wysusza ust, nie ściąga ich, ani nie powoduje blaknięcia koloru. Formuła żelu jest bezpudrowa, przypomina nieco silikonową bazę pod makijaż. Po nałożeniu usta są tak samo miękkie jak po aksamitnej pomadce. Aplikacja to czysta frajda. Pojęcie zabawy makijażem nabiera tu prawdziwego znaczenia. W kilka sekund same przemieniamy nasz ukochany kolor błyszczącej pomadki w najgorętszy trend sezonu – pełen mat na ustach.

   

  Smashbox Insta-matte

   

  Kto jest na TAK?

   

  A co mówi o nim moja ulubiona makijażystka Smashbox?

   

   

  Oczywiście podaję również kod rabatowy 20% do perfumerii na www.sephora.pl, gdyby któraś miała ochotę na zakupy – kod: WITAMY916 ważny do 30.09.