Hydra Sparkling | Givenchy

   

   

  Nie znam szybszego sposobu na uzyskanie komfortu skóry niż porządna maseczka nawilżająca. Takim właśnie produktem jestem w stanie uzyskać gładką i sprężystą skórę zaledwie w kilka minut. Zwłaszcza teraz, gdy doswkierają upały i coraz częściej moja skóra woła o porządną dawkę nawilżenia. Zapewne nie jestem sama z podobnym problemem. Nie zawsze krem gwarantuje mi komfort, idealnym rozwiązaniem dla mojej skóry stała się maseczka marki Givenchy – Hydra Sparkling. Moje drogie Panie, kolejny must have na lato:)

   

  Hydra Sparkling to maseczka nawilżająco-upiększająca przywracająca skórze blask i energię. Sekretem formuły jest zaawansowany technologicznie kompleks Sparkling Water Complex®, który wiąże wodę w skórze i aktywuje produkcję energii w komórkach. Tworzy efekt „musującej wody, który sprawia, że cera promienieje niezwykłym blaskiem.

   

  Komfortowa konsystencja

  Maseczki mają najczęściej kremowe lub żelowe konsystencje. W tej zaskoczyła mnie konsystencja. To niesamowicie lekka pianka, która na skórze delikatnie musuje, która daje delikatny efekt chłodzenia. To bardzo przyjemny moment. Po 5 minutach od nałożenia, ten efekt zanika i na twarzy pozostaje cienka warstwa żelowej konsystencji. I już wtedy widać, jak skóra odzyskała komfort i ukojenie. 

   

  Hydra Sparking mogę stosować na dwa sposoby – jako maseczkę nocną lub klasycznie na 20 minut.  Obie metody są dobre, jednak przewaga jest po stronie stosowania maseczki na całą noc. W ten sposób uzyskuję nie tylko mocną dawkę nawilżenia, ale również cudownej miękkości i gładkości. Jest też bardziej ukojona i jej koloryt jest bardziej ujednolicony – nie widać np. naczynek, również rozszerzone pory ulegają zwężeniu.

   

  Jak często ją stosuję? Wystarczy mi jej użyć tylko dwa razy w tygodniu. Nie ma potrzeby poprzedzać maseczkę peelingiem złuszczającym. 

   

   

  Komu polecam?

  Musującą maseczkę Hydra Sparkling z całą pewnością mogę polecić paniom, którym:

  • doskwierają uporczywe suche skórki,
  • mają zaczerwienioną i wrażliwą cerę,
  • lubią innowacyjne konsystencje produktów do pielęgnacji,
  • kochają markę Givenchy i jej produkty do makijażu i pielęgnacji,
  • potrzebują szybkiego ukojenia skóry twarzy,
  • lubią stosować bardzo dobre maseczki, które sprawdzają się w upały,
  • nie przykładają uwagi do regularnego picia wody,
  • piją dużo kawy.

   

  Cena i pojemność

  Hydra Sparkling ma pojemność 75 ml i kosztuje 239 zł. To stosunkowo korzystna cena w porównaniu do wysokiej jakości konkurencyjnych produktów. Wato o niej pomyśleć i przede wszystkim zabrać do domu próbkę i wypróbować ją w domowych warunkach. Miłe zaskoczenie gwarantowane.

   

  Dostępna w perfumeriach Sephora na wyłączność.