SALVATORE FERRAGAMO Signorina – śliczny, mały flakonik o pojemności 20 ml

   

  Bardzo lubię mieć perfumy w torebce. Perfumowanie się w ciągu dnia sprawia mi tyle samo radości i przyjemności co poranne picie kawy w towarzystwie mojego ukochanego męża. Uwielbiam te małe rozterki i drobne wybory, którymi perfumami będę dziś pachnieć? Które pasują do mojego stylu, a które do samopoczucia.

   

  Psik, psik i flakon, którego danego dnia użyłam ląduje momentalnie do torebki, jednak moje torby coraz częściej noszą format malusich torebeczek. Szybciej w nich można wszystko znaleźć. Tak, tak, jak w środku tylko portfel, telefon, klucze, błyszczyk i krem do rąk. Na duży flakon nie ma już miejsca. Pozostaje mi do wyboru albo wrzucić flakon do samochodu i liczyć się z tym, że zapach szybciej się zepsuje pod wpływem coraz gorętszej temperatury albo noszenie próbeczek. To trochę ujmuje tej chwili perfumowania się.

   

  Często flakony o pojemności 30 ml są bardzo zgrabne i malutkie, ale zdecydowana większość i tak nie zmieści się do małej torebeczki. Flakony powinny zmnieszyć się jeszcze o połowę, ale nie tracąc urody i wdzięku na swoim flakonie. I wiecie kto wpadł na ten pomysł? Salvatore Ferragamo! 

   

  #Mad4Signorina

  Gama Signorina ukazała się w nowej odsłonie – jej flakony zmniejszyły się do nowego formatu: Mini Signorina Collection – to kolekcja flakonów o pojemnościach 20 ml w opakowaniach ozdobionych przez ilustratorkę mody Jo Ratcliffe, która w wyjątkowy i kreatywny sposób zinterpretowała nastrój zapachów Signorina. Nowa kolekcja i cztery różne osobowości w nowym innowacyjnym formacie: Signorina Eau de Parfum, Signorina Eleganza, Signorina Misteriosa, Signorina in Fiore.

   

  Moim pierwszym ulubionym zapachem z serii Signorina, była ta najbardziej kwiatowa – Signorina in Fiore. Drugą, która podbiła moje serce, to połączenie czarnej porzeczki ze zmysłowym różowym pieprzem, czyli Signorina Eau de Parfum. Jeśli którąś z pań urzeka woń różowych piwonii z odrobiną piżma i delikatniejszej wersji paczuli mogą czuć się zaintrygowane Signorina. To na początek! Wszystkie wersje Signoriny mają w sobie to coś! I każdą z nich można teraz kupić we flakonie o pojemności 20 ml. W sam raz na urlop, na wakacje, zawsze do małej torebeczki.

   

  Kompozycja nut Signorina Eau de Parfum

  Nuty głowy: czarna porzeczka, różowy pieprz
  Nuty serca: świeży jaśmin, róża, płatki piwonii
  Nuty głębni: paczula, pannacotta, piżmo

   

  Mini flakony Signorina Salvatore Ferragamo do kupienia w perfumerii Sephora. Cena 169 zł/20 ml