Zmysłowe perfumy EISENBERG Secret N°III Voile de Chypre

   

   

  Voile de Chypre nie został stworzony dla kokietek, kobiet, które wybierają proste i lekkie zapachy. To nie są perfumy, w których słodycz miesza się z akcentem wanilii by podobać się każdej przeciętnej klientce perfumerii, która jeszcze nie ukształtowała sobie gustu perfumeryjnego. Voile de Chypre to pokaz kunsztu, prezentacja emocji, pasji i wrażliwości, jaka towarzyszyła mistrzowi Jose Eisenberg przy komponowaniu zawartości flakonu. Mamy tu imponującą dawkę szypru, kompozycję perfum zanurzoną w świecie dostojnych kwiatów i aromatów drzewnych. Bez grama taniej słodyczy i szybkiej ulotności. 

   

  Secret Voile de Chypre

  Voile de Chypre to nie bajka, to baśń pełna poematów o fiołku w ciężkiej, szyprowej wersji i łagodnym akcencie piżma i pulsującej ambrze. To zapach pełen temperamentu, majstersztyk jeśli chodzi o zapachy szyprowe. Panuje w nim piękny bukiet róży, jaśminu i fiołka. W towarzystwie drzewnych akordów przeistaczają się w bogaty i bardzo zmysłowy zapach. Z kolei baza to magnetyzujące połączenie paczuli z cydrem, piżma z ambrą oraz nuty drzewa sandałowego. Prawdziwa przyjemność dla zuchwałych hedonistek.

   

  To nie są perfumy na każdą porę roku, na każdy dzień. Są zbyt wytworne, wyniosłe i wyrafinowane. Szalenie mocne, z charakterem oraz imponująco trwałe. Przepięknie rozwijają się na skórze. Pasują do wyjątkowej chwili, którą należałoby podkreslić królewskim zapachem, jakim jest Voile de Chypre. I właśnie dlatego znalazły się w mojej kolekcji. To nie jest zwykły zapach, to dzieło z kolekcji Les Orientaux Latins.

   

   


  Zapach występuje w trzech pojemnościach: 30 ml/469 zł, 50 ml/559 zł, 100 ml/699 zł. Do kupienia na wyłączność perfumerii Sephora i na sephora.pl

   

  Secret Voile de Chypre EISENBERG JOSE - SEPHORA

  Tagi: