A Girl in Capri Eau de Toilette | LANVIN

   

   

  Marka Lanvin ma przyjemność  przedstawić nowy zapach dla Niej –  A Girl in Capri Eau de Toilette. Kompozycja delikatna niczym tchnienie magii, muśnięcie wiatru, czuły pocałunek, chłodna bryza w letni dzień. Jest ONA pełna wdzięku i czaru.  Promienieje wewnętrznym pięknem. Spędza wakacje na wspaniałej wyspie , jednej z najpiękniejszych wśród wysp Morza Śródziemnego.

   

  A GIRL IN CAPRI to powiew kobiecości.

   

  Na wyspie tej królują miłość i piękno. Błękit Morza Tyrreńskiego jest głębszy, a woda bardziej przejrzysta niż gdziekolwiek indziej. Wyspa mieni się niezwykłymi kolorami i buzuje intensywnymi zapachami. Na wyspie współgrają ze sobą biel lokalnych domów,  zieleń roślin, fiolet bugenwilli i czerń, rzucających cień, ogromnych sosen. Złote promienie słońca przeplatają się z żółtą barwą cytrusów i różem lokalnych kwiatów. 

   

   

  A GIRL IN CAPRI to ucieleśnienie słodkiego, szczęśliwego życia (dolce vita).

   

   

  Kompozycja zapachowa

  Nuta głowy:  olejek cytrynowy Primofiore, bergamotka, różowy pieprz.

  Nuta serca:  kwiat grejpfruta, akord morskiej bryzy.

  Nuta bazy: drewno dryfujące, piżmo.

   

   

  Flakon A GIRL IN CAPRI

  Flakon przypomina kobiece krągłości, jest delikatny, doskonale dopasowuje się do zagłębienia w dłoni.  Ozdobiony jest dodatkami w kolorze złota i bieli, które wspaniale współgrają ze słoneczną barwą kompozycji.

   

  Opakowanie utrzymane jest również w intensywnie żółtym kolorze. Jest promienne, radosne, przywodzi na myśl atmosferę wakacji spędzanych na odległych, egzotycznych wyspach. Podobnie jak na flakonie, widnieje na nim napisana ręcznie, niczym  ważna notatka z podróży, wyraźnie odróżniająca się od żółtego tła, różowa nazwa linii zapachowej.

   

   

  LANVIN A Girl in Capri Eau de Toilette 30 ml 149 PLN

  LANVIN A Girl in Capri Eau de Toilette 50 ml 219 PLN

  LANVIN A Girl in Capri Eau de Toilette 90 ml 299 PLN

   

  Zapach dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas od dnia  15 kwietnia 2019 r.