Nowość – Coach Floral Blush Eau de Parfum

Nowość - Coach Floral Blush Eau de Parfum

 

 

W najnowszej kampanii zapachu  Coach Floral Blush Eau de Parfum, w otoczeniu polnych kwiatów w gorący, słoneczny dzień występuje modelka Lexi Boling. Ubrana w kwiecistą, zwiewną sukienkę, trzyma w ręku torebkę Dinky ozdobioną skórzanymi kwiatami róży herbacianej. Kampania powstała we współpracy fotografa Stevena Meisela i dyrektora artystycznego, Fabiena Baron. W zdjęciach uchwycony został charakter marki – romantycznej i optymistycznej oraz amerykański duch wolności.

 

 

Nowy, radosny, kwiatowy zapach inspirowany

różą herbacianą oraz wolnym, kobiecym

duchem Dziewczyny marki Coach.

Nowość - Coach Floral Blush Eau de Parfum

ZAPACH

Kompozycja należy do rodziny zapachów owocowo-kwiatowych. Kompozycja zapachowa:

Nuta głowy: jagody Goji, grejpfrut

Nuta serca: peonia, brzoskwinia

Nuta bazy: białe drzewa, piżmo.

 

 

INSPIRACJA

Coach Floral Eau de Parfum powstała w wyniku inspiracji kolekcją torebek i akcesoriów zdobionych skórzanymi detalami w kształcie kwiatów róży herbacianej. Kolekcja taka po raz pierwszy pojawiła się wiosną 2016 roku. Odwołania do niej można zauważyć w kolekcjach marki COACH w każdym sezonie.

 

Nowość - Coach Floral Blush Eau de Parfum

 

FLAKON

Flakon to hołd dla dziedzictwa słynnej amerykańskiej marki. , o owalnym kształcie, tak  charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania srebrnego korka był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach od roku 1954. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka w kształcie kwiatu róży herbacianej, z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki – koń zaprzężony do trójkołowej bryczki – nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.

Opakowanie Coach Floral utrzymane jest w kolorystyce flakonu. Na kartonie wytłoczone są zdobienia imitujące skórę oraz kwiaty róży herbacianej. Logo marki oraz nazwa zapachu widnieją na opakowaniu w kolorze srebrnym.

 


 

 

PORTFOLIO:

COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 30ml      169 pln

COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 50ml      299 pln

COACH FLORAL BLUSH Eau de Parfum 90ml      379 pln

 

 

 

ZAPACH DOSTĘPNY W PERFUMERIACH OD DNIA  15 MAJA 2019 R.