Abeille Royale GUERLAIN – nowa generacja specjalistycznych kremów do pielęgnacji

NOWA GENERACJA SPECJALISTYCZNYCH KREMÓW DO PIELĘGNACJI SKÓRY

 

 

Ponad 10 lat temu dział badawczy Guerlain zaczął przyglądać się wyjątkowo silnemu działaniu składników miodu i jego niewiarygodnym właściwościom. Z badań przeprowadzonych przez markę Guerlain pod kierunkiem doktora Frédérica Bonté, we współpracy z profesorem Desmoulière’em, profesorem fizjologii i specjalistą od regeneracji tkanek na wydziale farmacji Uniwersytetu w Limoges, wynikło, że proces regeneracji blizn oraz metody odwracania oznak starzenia mają cechy wspólne. Dzięki tym najnowszym odkryciom naukowym Guerlain mógł stworzyć Abeille Royale i kompletną linię produktów przeciwstarzeniowych na bazie miodu i składników pochodzenia pszczelego.

 

W tym celu powstała cała platforma poświęcona naukowej analizie produktów pszczelich – od tego, w jaki sposób mogą one usuwać widoczne oznaki starzenia, aż do tego, jak można je wykorzystać w produktach do pielęgnacji skóry. Na francuskiej wyspie Ouessant, znajdującej się zaledwie 18 kilometrów od wybrzeża, specjaliści marki Guerlain znaleźli najczystsze miody, które stały się składnikiem jej produktów. Ouessant, miejsce znajdujące się na liście chronionych krajobrazów UNESCO, to środowisko wyjątkowe za sprawą swojego ekosystemu i rzadkiej bioróżnorodności.

 

Dzięki temu połączeniu czarne pszczoły mogą tam wytwarzać ceniony miód, który stał się integralną częścią technologii BlackBee Repair, opartej na mieszance miodu i mleczka pszczelego.

 

 

 TECHNOLOGIA BLACKBEE REPAIR* INSPIROWANA NEURONAUKĄ Przez dziesięć lat specjaliści marki Guerlain zbierali dowody na różnorodne właściwości regeneracyjne miodu.

 

 

 

Technologia Blackbee Repair inspirowana neuronauką

W 2010 r. Abeille Royale technologii BlackBee Repair użyto po raz pierwszy jako sposobu na redukcję zmarszczek i przywracanie jędrności skóry. W 2015 r. wykorzystano ją do pobudzania regeneracji komórek skóry, których uszkodzenia często przyspieszają pojawianie się widocznych oznak starzenia.

 

W 2015 r. wykorzystano ją do pobudzania regeneracji komórek skóry, których uszkodzenia często przyspieszają pojawianie się widocznych oznak starzenia. Od tego czasu Guerlain skupił się na zjawisku neurostarzenia. Badano, jak środowisko oddziałuje na skórę, jak wpływa na jej młodość i jak zaburza funkcjonowanie jej komórek.

 

W 2017, inspirując się najnowszymi odkryciami neuronauki, Guerlain postanowił wykorzystać technologię BlackBee Repair jako sposób pobudzania zdolności skóry do samoregeneracji. Regulując funkcjonowanie komórek i przywracając skórze poddanej szkodliwym oddziaływaniom równowagi utraconej na skutek działania czynników neurostarzenia, technologia ta aktywizuje naturalne zdolności skóry do odnowy.

 

W 2019 roku zweryfikowana naukowo technologia BlackBee Repair została wykorzystana w wyjątkowo skutecznej nowej linii kremów Abeille Royale, której celem jest efektywne zwalczanie widocznych oznak starzenia.

 

 

 

 

Udoskonalone formuły

W 2019 roku do linii kremów Abeille Royale – dwóch kremów na dzień oraz jednego kremu na noc – dołączył zupełnie nowy krem matujący na dzień.

 

Wyobraź sobie produkt do pielęgnacji przeznaczony specjalnie dla cery tłustej i mieszanej, który zarazem działa przeciwstarzeniowo, jak i przeciwdziała niedoskonałościom. Teraz nie musisz już wybierać między kremem zwalczającym widoczne oznaki starzenia i kremem przeciwko niedoskonałościom, ponieważ ten produkt łączy jedno i drugie.

 

Cera mieszana to skóra pozbawiona równowagi, często cierpiąca na nadmiar sebum w strefie T, a zarazem przesu- szenie w innych strefach. Wraz z wiekiem takie połączenie może sprawić, że skóra stanie się bardziej wrażliwa i osłabić jej naturalną barierę.

 

Skutek? Zmarszczki stają się bardziej widoczne w suchych miejscach, pory wydają się większe w strefach tłustych, a skóra staje się bardziej wrażliwa na codzienne szkodliwe oddziaływanie otoczenia. Dotychczas rynek zbyt słabo dostrzegał potrzebę produktu o podwójnym działaniu, skierowanym zarówno na starzenie się, jak i niedoskonałości skóry.

 

 

 

 

Jednym z darów ula, prawdziwego skarbca natury, jest propolis, wyjątkowo silnie działająca naturalna żywica zbieraną przez pszczoły z drzew i pączków. Propolis, znany ze swych antyseptycznych właściwości, poprawia zdrowie skóry, idealnie odpowiadając na potrzeby cery tłustej i mieszanej. Kompleks propolisowy, wybrany przez dział badawczy Guerlain jako główny składnik w linii Abeille Royale, pomaga regulować wydzielanie sebum i zwężać powiększone pory.

 

W połączeniu z przeciwstarzeniowym i redukującym niedoskonałości działaniem technologii BlacBee Repair, Abeille Royale wzmacnia bariery ochronne skóry, dba o jej równowagę, pobudza jej naturalne sposoby ochrony i chroni ją przed oksydantami z otoczenia. Dzięki temu cera staje się gładsza i bardziej matowa, a skóra jędrniejsza i bardziej zrównoważona.

 

 

 

Dzięki licznym modyfikacjom formuły inspirowane produktami pszczelimi kremy Abeille Royale nigdy jeszcze nie były tak delikatne i zmysłowe w dotyku.

Wyróżniający się lekką konsystencją Mattifying Day Cream dla cery tłustej i mieszanej nawilża, redukuje błyszczenie się i pozostawia skórę cudownie delikatną i aksamitną w dotyku. Dzięki lekkiej jak szept formule Day Cream rozpływa się na skórze, by natychmiast stworzyć wrażenie zachwycającej nieskazitelności.

 

Przeznaczony dla skóry suchej delikatny i łagodzący Rich Day Cream to łagodne połączenie odżywczego wosku pszczelego, lekkiego olejku i delikatnego masła, by nawilżać, ale nie przetłuszczać. Dzięki swojej intensywnie ujędrniającej formule Night Cream rozprowadza się idealnie, otulając skórę kojącym kokonem delikatności na czas snu.

 

Jeśli chodzi o wyróżniający linię Abeille Royale słodki miodowy aromat, teraz formuła została zmieniona tak, by jeszcze lepiej odpowiadała potrzebom skóry wrażliwej.

 

 

Nowe opakowania bardziej przyjazne naturze

Dzięki odświeżonemu designowi, idącemu w parze z dbałością o przyrodę, opakowania kremów Abeille Royale zyskały teraz bardziej ekologiczny, współczesny wygląd.

 

Nowe szklane opakowania, wytworzone z innowacyjnego szkła Infini Neo przez firmę Verescence, współpracującego z Guerlain producenta opakowań, są lżejsze, zajmują mniej miejsca i mają tę samą pojemność, a zarazem są w 90% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu nasz produkt uzyskuje niezwykły wynik, redukując swój roczny ślad węglowy o 44% (565 ton mniej wyemitowanego dwutlenku węgla) oraz zużycie wody o 42%.

 

 

Zobowiązanie i naturalny krok naprzód

Marka Guerlain jest od lat związana z pszczołami. W istocie już od 1853 roku, kiedy Pierre- François-Pascal Guerlain postanowił, że to właśnie pszczoły będą zdobić flakon Eau de Cologne Imperiale, stworzony przez Pochet de Courval i dedykowany cesarzowej Eugenii. Pszczoły, obecnie zagrożone i uważane za prawdziwe strażniczki środowiska, symbolizują przywiązanie marki Guerlain do idei zrównoważonego rozwoju.

 

W efekcie stworzyliśmy wiele ważnych relacji i programów mających na celu ochronę i badanie pszczół.

  • 2011, rozpoczęcie długoterminowej współpracy badawczej z Bretońskim Stowarzyszeniem na Rzecz Ochrony Pszczół na wyspie Ouessant
  • 2015, nawiązanie współpracy z Observatoire Français d’Apidologie (Francuskim Obserwatorium Pszczół), w celu tworzenia w Europie pasiek i promowania cennej profesji, jaką jest pszczelarstwo.
  • 2017, powstaje Pszczela Akademia Guerlain, doroczne wydarzenie z udziałem najwybitniejszych specjalistów od ochrony pszczół (w tym naukowców, organizacji, pszczelarzy, autorytetów publiczne i innych firm), mające na celu poszukiwanie nowych rozwiązań i tworzenie najlepszych praktyk.
  • 2018, powstaje Pszczela Szkoła, program edukacyjny prowadzony przez pracowników Guerlain, propagujący wśród uczniów szkół podstawowych wiedzę o pszczołach, o tym, jak ważna jest ich ochrona i jak można ją wspierać.

 

 

Guerlain, jako pionier pod względem jawności procesu produkcji, przedstawia wszystkie detale kolejnych etapów powstawania swoich produktów. Ponieważ przejrzystość jest jednym z najważniejszych wymagań współczesnych klientów, Guerlain postanowił udostępnić informacje na temat produktów poprzez łatwe w użytkowaniu narzędzie online. Od kwietnia 2019 roku wszelkie informacje na temat produktów, początkowo dostępne jedynie we Francji, można uzyskać za pomocą kodów QR na stronie www.guerlain.com.

 

Dla firmy Guerlain przejrzystość oznacza szczerą i rzetelną komunikację na temat naszych obowiązków wobec społeczności oraz środowiska. Bee Respect stanowi więc innowacyjny i ambitny krok w stronę jeszcze bardziej zrównoważonej produkcji.

 

TECHNOLOGIA BLACKBEE REPAIR* INSPIROWANA NEURONAUKĄ Przez dziesięć lat specjaliści marki Guerlain zbierali dowody na różnorodne właściwości regeneracyjne miodu.

page13image25628384

 

Od 1828 roku tworzymy wyjątkowe produkty perfumeryjne i kosmetyczne, dążąc do tego, by zachować, rozwinąć i przekazać to wyjątkowe dziedzictwo przyszłym pokoleniom.

ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ DZIAŁAĆ NA RZECZ PIĘKNA: NASZYCH KLIENTÓW, NASZYCH PRODUKTÓW ORAZ NA RZECZ PIĘKNA PLANETY

Chcemy angażować i jednoczyć wszystkich klientów, partnerów
i firmy, które podzielają naszą wizję, by wspólnymi siłami tworzyć piękniejszy

i bardziej odpowiedzialny świat.