Kolekcja luksusowych zapachów W.KRUK

   

   

  W.KRUK przedstawia wyjątkową kolekcję wód perfumowanych inspirowanych najrzadszymi kamieniami świata – diamentami. Każdy z zapachów W.KRUK sprawia, że noszący je czują zmysłowy luksus. Ten sam, który towarzyszy osobom otaczającym się najbardziej wyjątkowymi klejnotami.

   

  Nowoczesne i szlachetne kompozycje zapachowe, stworzone na bazie najcenniejszych składników haute parfumerie. W.KRUK prezentuje na sezon jesień-zima 2019 kolekcję zachwycających zapachów dla kobiet i mężczyzn. To niezwykły obiekt pożądania, dla narodzin którego inspiracją były kolorowe diamenty. Ich piękno i szlachetność zostały uchwycone w formie czterech wód perfumowanych.

   

  W kolekcji W.KRUK zachwyt wzbudzają nie tylko oryginalne kompozycje, ale również precyzja wykonania i dbałość o szczegóły. Wody perfumowane ozdobiono tabliczką z prawdziwego mosiądzu – hołd w stronę sztuki jubilerskiej, a kolory flakonów W.KRUK ROSE, W.KRUK BLUE, W.KRUK PURE i W.KRUK BLACK odpowiadają barwom najbardziej pożądanych diamentów. To prawdziwe rzemiosło zapachu w wyjątkowej odsłonie.

   

   

   

  Z myślą o kobietach W.KRUK zaprojektował trzy warianty wody perfumowanej – W.KRUK ROSE., W.KRUK PURE, W.KRUK BLACK.

   

  W.KRUK ROSE

  W.KRUK ROSE to kwintesencja kobiecości w pełnym rozkwicie. Przywodzi na myśl zmysłowość różowych diamentów, skąpanych w świetle brzasku. Otulające kwiatowe nuty, przełamane rześkością cytrusów, zostają dopełnione ciepłą głębią różowego złota.

   

  W.KRUK BLUE

  Sekret niesamowitej energii W.KRUK BLUE kryje się w kontrastach. Zapach jest nowoczesny i przejrzysty, jak błękitny diament. Wydaje się być skomponowany ze świeżości morskich fal, ciepła aksamitnego piasku i dopełniony bezkresem horyzontu.

   

   

   

  W.KRUK PURE

  W.KRUK PURE to czar szlachetności i ponadczasowości. Wyjątkowy zapach, który zdaje się lśnić  od pierwszych nut, niczym najczystszy diament. Po prostu piękno doskonałe.

   

  W.KRUK BLACK

  Uzupełnieniem kolekcji jest woda perfumowana W.KRUK BLACK, stworzona z myślą o osobach, które poszukują nieoczywistych połączeń. Inspiracją dla powstania zapachu był najbardziej tajemniczy diament o barwie głębokiej czerni. W.KRUK BLACK skrywa moc, odwagę i intensywność w aksamitnej oprawie Orientu.

   

  Kolekcja luksusowych zapachów W.KRUK

   

  Cena za flakon zapachu W.KRUK o pojemności 50 ml wynosi 299 zł. Od września 2019 r. 4 warianty wód perfumowanych W.KRUK dla kobiet i mężczyzn dostępne będą w 140 salonach marki i w sklepie internetowym wkruk.pl. Od października również w sieci perfumerii Sephora i na sephora.pl.