Nowości HOURGLASS

Nowości HOURGLASS XMAS 2019

 

 

AMBIENTLIGHTING EDIT PALETTE – GHOST – Paleta rozświetlaczy

Paleta z edycji limitowanej zawiera trzy ekskluzywne nowe pudry i trzy pudrowe bestsellery dla idealnie świetlistej cery. Kompletna paleta rozświetlaczy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do uzyskania efektu idealnej cery bez skazy.

 

 

AMBIENTLIGHTING BLUSH QUARTET – GHOST – Paleta róży do policzków

Paleta z edycji limitowanej zawiera ekskluzywny zestaw czterech uniwersalnych hybrydowych róży do policzków, pasujących do każdej karnacji, które łączą właściwości ultra rozświetlające pudru Ambient™ lub pudru stroboskopowego z zachwycającymi współczesnymi odcieniami.

 

 

 

CONFESSIONREFILLABLE LIPSTICK DUO– GHOST – duet pomadek z wymiennymi wkładami

Duet pomadek to połączenie kremowego, nasyconego, trwałego koloru z odpornym na przemieszczanie satynowym efektem. Aplikator pomadki pozwala na precyzyjne podkreślanie ust. Produkt może być stosowany zarówno z dodatkowym, dołączonym wkładem wymiennym lub z wkładem z linii Confession™ (dodatkowe wkłady w sprzedaży oddzielnie).

 

 

SCATTERED LIGHTGLITTER EYESHADOW COLLECTION – kolekcja brokatowych cieni do powiek

Zestaw cieni do powiek z linii Scattered Light™ w edycji limitowanej zawiera dwa istniejące odcienie i jeden nowy cień. Lekka, wyrafinowana tekstura cieni jest nasycona odbijającymi światło perłami, dla efektu roziskrzonych oczu. Unikalna hybrydowa, kremowa formuła daje efekt lustrzanego wymiaru o indywidualnie dobranej intensywności – od subtelnego połysku, po naturalnie lśniący efekt. Kosmetyk jest dostępny w 3 odcieniach: Ray, Foil oraz Molten.

 

Nowości HOURGLASS XMAS 2019

Nowości HOURGLASS XMAS 2019

 

Nowości marki Hourglass będą dostępne wyłącznie w perfumerii Sephora.