Nowości HOURGLASS

   

   

  AMBIENTLIGHTING EDIT PALETTE – GHOST – Paleta rozświetlaczy

  Paleta z edycji limitowanej zawiera trzy ekskluzywne nowe pudry i trzy pudrowe bestsellery dla idealnie świetlistej cery. Kompletna paleta rozświetlaczy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do uzyskania efektu idealnej cery bez skazy.

   

   

  AMBIENTLIGHTING BLUSH QUARTET – GHOST – Paleta róży do policzków

  Paleta z edycji limitowanej zawiera ekskluzywny zestaw czterech uniwersalnych hybrydowych róży do policzków, pasujących do każdej karnacji, które łączą właściwości ultra rozświetlające pudru Ambient™ lub pudru stroboskopowego z zachwycającymi współczesnymi odcieniami.

   

   

   

  CONFESSIONREFILLABLE LIPSTICK DUO– GHOST – duet pomadek z wymiennymi wkładami

  Duet pomadek to połączenie kremowego, nasyconego, trwałego koloru z odpornym na przemieszczanie satynowym efektem. Aplikator pomadki pozwala na precyzyjne podkreślanie ust. Produkt może być stosowany zarówno z dodatkowym, dołączonym wkładem wymiennym lub z wkładem z linii Confession™ (dodatkowe wkłady w sprzedaży oddzielnie).

   

   

  SCATTERED LIGHTGLITTER EYESHADOW COLLECTION – kolekcja brokatowych cieni do powiek

  Zestaw cieni do powiek z linii Scattered Light™ w edycji limitowanej zawiera dwa istniejące odcienie i jeden nowy cień. Lekka, wyrafinowana tekstura cieni jest nasycona odbijającymi światło perłami, dla efektu roziskrzonych oczu. Unikalna hybrydowa, kremowa formuła daje efekt lustrzanego wymiaru o indywidualnie dobranej intensywności – od subtelnego połysku, po naturalnie lśniący efekt. Kosmetyk jest dostępny w 3 odcieniach: Ray, Foil oraz Molten.

   

  Nowości HOURGLASS XMAS 2019

  Nowości HOURGLASS XMAS 2019

   

  Nowości marki Hourglass będą dostępne wyłącznie w perfumerii Sephora.