Wszystkie oblicza LE ROUGE GIVENCHY

 

 

Pomadka. Akcesorium modowe. Deklaracja.

Le Rouge jest tym wszystkim zarazem.

Absolutna ikona, która ucieleśnia kody Domu Givenchy. Ambasador piękna. Najmodniejsza ze szminek.

Tak jak haute couture…
…jest zarazem ponadczasowa i ultranowoczesna. Wierna tradycji, którą mistrzowsko przeobraża. Zawsze inna, zawsze rozpoznawalna.
…jej wyjątkowość i śmiałość nie znają granic.
…jest rzadka i ekskluzywna.

Le Rouge to oznaka przynależności do rodziny Givenchy – i twój paszport do jej królestwa.

 

 

 

WSZYSTKIE OBLICZA LE ROUGE

 

W 2019 roku Le Rouge, pod czujnym okiem Nicolasa Degennesa, zyskuje nowy wymiar i pojawia się w nowych wariacjach.

Teraz dostępna jest w trzech różnych, uzupełniających się wersjach. Trzy interpretacje zainspirowane najbardziej pożądanymi materiałami. Taki luksusowy szyk z pewnością będzie na ustach wszystkich.

 

 

 

IDEALNE POKRYCIE ZE ŚWIETLISTYM MATOWYM WYKOŃCZENIEM

 

Le Rouge: legendarna szminka Givenchy w kultowej czarnej skórzanej oprawce.

Już od pierwszego pociągnięcia jej kremowa konsystencja pokrywa usta intensywnym kolorem i świetlistym matowym wykończeniem. Jej formuła łączy ujędrniające działanie kuleczek kwasu hialuronowego z wygładzającym działaniem kwiatów Acmella olearacea. Szminka idealnie stapia się z ustami, zapewniając absolutny komfort i trwałość – nawet do 12 godzin*.

W 2019 roku Le Rouge ukazuje swój nowy wymiar wraz z 20 nasyconymi kolorem odcieniami, które nawiązują do najnowszej kolekcji Givenchy Fashion. Dzięki inspiracjom z wybiegu powstała paleta ponadczasowej elegancji.

 

 

LE ROUGE VELVET – WYSOKA PIGMENTACJA I PUDROWE MATOWE WYKOŃCZENIE

 

Nowa formuła, nowa oprawka… Le Rouge Deep Velvet to zupełnie nowa wariacja na temat Le Rouge, oprawiona w zamszowe etui, której aksamitny dotyk zapowiada efekt makijażu: intensywny kolor z pudrowym matowym wykończeniem.

 

Dzięki swojej konsystencji rozprowadza się z niezwykłą łatwością i stapia z ustami, nadając im intensywny kolor od pierwszego pociągnięcia. Wzbogacona w masło mango, daje uczucie całkowitego komfortu i niezwykłej trwałości koloru – do 12 godzin*.

 

Beige Nu, Rose Boisé, Fuchsia Vibrant, Orange Sable, Rouge Grainé, Violet Velours… Le Rouge Deep Velvet dostępny jest w sześciu odcieniach, a każdy z nich jest bogatszy od poprzedniego. Ultranasycony kolorem, cudownie matowy.

 

 

 

LE ROUGE NIGHT NOIR – MIGOCZĄCY KOLOR I LŚNIĄCE WYKOŃCZENIE

 

Nazwa tej dodatkowej wariacji Le Rouge pochodzi od kolekcji jesienno- zimowej Givenchy Fashion 2018 i jej sylwetek wahających się między światłem a cieniem, które zainspirowały również błyszczącą czarną oprawkę.

 

Le Rouge pokrywa usta głębokim kolorem z nutą czarnego połysku, dając ultraświetlisty, migoczący efekt. Jej zmysłowa konsystencja zawiera kuleczki ujędrniającego kwasu hialuronowego oraz wygładzający wyciąg z kwiatów Acmella olearacea.

 

Le Rouge Night Noir dostępna jest w sześciu szykownych odcieniach owianych mgiełką tajemnicy. Sześć śmiałych, luksusowych i wyrafinowanych kolorów: Night in Light, Night in Red, Night in Gold, Night in Blue, Night in Plum, Night in Gray.

 

 

 

ODWAŻ SIĘ NA LUKSUSOWY EFEKT

 

Trzy wariacje Le Rouge Givenchy, trzy deklaracje, trzy wizje. Top modelka Blanca Padilla, twarz makijażu Givenchy, pojawi się w jedynej w swoim rodzaju kampanii autorstwa fotografki Zoe Ghertner. Superwspółczesny tryptyk, którym moda i makijaż uzupełniają się i współgrają ze sobą nawzajem. Szminka nawiązuje do ostatnich projektów Givenchy Fashion: top z czarnej lakierowanej skóry do Le Rouge, matowa karminowa bluza z kapturem do Le Rouge Deep Velvet, i ozdobiona cekinami narzutka do Le Rouge Night Noir…

 

Blanka Cadilla wystąpiła także w filmie na potrzeby kampanii reklamowej w reżyserii Olivera Hadlee Pearcha. Film, kręcony przy naturalnym świetle, ukazuje różne oblicza jej osobowości poprzez kolejne wcielenia Le Rouge.