WELEDA – największe hity tej marki!

   

   

  Marka Weleda powstała prawie 100 lat temu, dokładnie w 1921 roku. Jej założycielami byli: austriacki filozof oraz badacz nauk przyrodniczych – Rudolf Steiner, lekarka z Holandii – Ita Wegman oraz niemiecki chemik i farmaceuta Oskar Schmiedel. Z połączenia ich szerokiej wiedzy, doświadczenia oraz pasji powstały kosmetyki oparte o naturalne składniki, pochodzące prosto z własnego ogrodu botanicznego.

   

  Dziś, mimo że upłynął niemal wiek od tego momentu ich powstania, kosmetyki Weleda nadal są tworzone w zgodzie z zasadami przyjętymi przez założycieli. Oparte o naturalne składniki formuły są dzisiaj znane i kochane w ponad 50 krajach na całym świecie.

   

   

   

   

  Weleda – moje zauroczenie marką i jej kosmetykami

  Weleda – uwielbiam ich kosmetyki! Moje zamiłowanie do marki WELEDA właśnie urosło do pokaźnych rozmiarów. Tak to już u mnie działa, że jak kilka kosmetyków jednej marki zrobi na mnie ogromne wrażenie, to tracę rozsądek i pragnę poznać cały asortyment. Wszystko! Weleda totalnie mnie do siebie przekonała. 

   

  A zaczęło się dość niewinnie – od małych zachwytów nad pielęgnacją do twarzy. Ciekawość rosła wraz z każdym kolejnym produktem tej marki i przełom nastąpił w chwili, gdy wręcz zakochałam się w magicznym emulsji do twarzy.

   

  2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik WELEDA

  Mleczna emulsja z delikatnym mydłem z oliwą z oliwek połączona z korzeniem irysa. Łagodnie ściągający oczar wirginijski tonizuje skórę. Formuła zawdzięcza swój cytrusowy zapach naturalnym olejkom eterycznym.

   

  Uwielbiam za działanie, skuteczność i delikatność, kocham za zapach! W wyniku tego kolejne dwie buteleczki kupiłam na zapas, bo nie wyobrażam sobie już wieczoru i poranka bez użycia tego kosmetyku. Pojemność to tylko 100 ml, co wystarczy tylko na 3-4 tygodnie stosowania dwa razy dziennie. I z tego, co zdążyłam się już zorientować, to oprócz tego toniku i emulsji w jednym, jest jeszcze jeden produkt –  dedykowany skórze suchej. Jestem go bardzo ciekawa i oczywiście już czeka w kolejce na zastosowanie.

   

   

  Żele pod prysznic Weleda

  Kocham linię Citrus! Zachwyt zaczął się od dezodorantu w kulce, który nie zawiera żadnych szkodliwych dla naszego organizmu składników. Upajająco pachnie aromatyczną nutą cytrusów. Marzył mi się żel pod prysznic o tym zapachu. I mam, znalazłam! Z największą przyjemnością kupiłam na zapas kilka sztuk. 

   

   

   

  Wyobraźmy sobie teraz taką kompozycję zapachową – lekki, korzenny i świeży zapach, dzięki olejkom eterycznym z imbiru, citronelli i drzewa cedrowego. Szalenie aromatyczna i orzeźwiająca woń. Tak pachnie Feel Good Shower – limitowana edycja żelu pod prysznic, którą można kupić w sklepie online. 

   

   

  I to wszystko bez olejów mineralnych, bez parafiny, bez silikonu, bez testów na zwierzętach. 

  Tagi: