Super Aqua-Emulsion Universal – emulsja nawilżająca Guerlain

 

 

Super Aqua to była pierwsza moja linia pielęgnacyjna do twarzy marki Guerlain. Oprócz nawilżającego toniku do gustu przypadło mi również serum z tej serii. Dziś po raz kolejny mam przyjemność stosować w swojej codziennym rytuale pielęgnacyjnym jeden z produktów tej gamy Super Aqua – to emulsja Super Aqua-Emulsion Universal. 

 

Super Aqua-Emulsion Universal to połączeniu dwóch doskonałych technologii:

  • AQUACOMPLEX ADVANCED – innowacja związana z technologią Aquacomplex Advanced polega na połączeniu składników, które pomagają stymulować naturalne mechanizmy nawilżania skóry. Aquacomplex Advanced dostarcza komórkom skóry odpowiednią ilość wody we właściwym czasie, wzmacniając białko (NFAT5) zdolne do reagowania na stres hydrologiczny.
  • AQUABIOTIC SYSTEM w celowy sposób działa na ekosystem skóry, aby skuteczniej chronić ją przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki temu odzyskuje naturalną równowagę i jest chroniona przed oznakami starzenia.

 

 

 

Konsystencja oraz działanie Super Aqua-Emulsion Universal

To lekka i kremowa formuła przypominająca gęsty lotion. Bardzo dobrze się wchłania pozostawiając delikatną warstwę nawilżającą na powierzchni skóry. Działa błyskawicznie. Super nawilża, zmiękcza skórę, odczuwalnie jest ona gęściejsza i bardziej sprężysta w dotyku. Tuż po aplikacji od razu można przejść do nałożenia makijażu. Emulsja Guerlain nie koliduje z żadnym kosmetykiem do makijażu.

 

Zapach emulsji jest przyjemny i subtelny. Super Aqua-Emulsion Universal to pielęgnacja nie tylko do stosowania na dzień, również jako pielęgnacja nocna zdaje swój egzamin wzorowo. 

 

 

 

 

Super Aqua-Emulsion to 3 różne formuły dla 3 różnych typów skóry

Emulsja dostępna jest w 3 różnych formułach – rich, universal i light, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Każdy z produktów jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

  • Super Aqua-Emulsion Rich – miękka, wtapiająca się formuła jest szczególnie odpowiednia dla skóry, która potrzebuje nawilżenia i odżywienia. Odpowiada za to japoński olejek kameliowy o właściwościach odżywczych.
  • Super Aqua-Emulsion Universal – formuła została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić podstawowe potrzeby normalnej skóry z wrażliwymi obszarami wymagającym ukojenia i komfortu. Kluczowym składnikiem pielęgnacyjnym jest tu olejek z brzozy, znany ze swoich kojących właściwości. 
  • Super Aqua-Emulsion Light – dla skóry wymagającej świeżego, przywracającego równowagę nawilżenia bez tłustego wykończenia. Głównym składnikiem wspierającym ten efekt jest olejek żurawinowy. 

 

 

Super Aqua-Emulsion Universal marki Guerlain to bardzo dobra pielęgnacja dla skóry potrzebującej ujędrnienia, poprawy sprężystości i przede wszystkim szybkiego nawilżenia. To bardzo dobry kosmetyk i warty przetestowania.