Versace Pour Femme Dylan Turquoise

 

 

Dylan Turquoise to najnowsze perfumy dla pań od marki VERSACE. Zapach przywołujacy wspomnienie lata, beztroski i udanej zabawy na rozgrzanej sońcem plaży. Kolor flakonu idealnie odwzorowuje odcień ciepłego morza, w którym pływa mnóstwo pieknych i kolorowych ryb. Na butelce nie brakuje oczywiście charakterystycznych dla VERSACE barokowej czcionki z wytłoczoną nazwą marki.

 

Flakon Dylan Turquoise jest wyrazem innowacyji Versace. Elegancki kształt nawiązuje do amfory, silnie przywołując skojarzenia z grecką kulturą i mitologią, znane z kolekcji Versace Home. Matowe niebieskie szkło, niczym krystalicznie czysty kolor wody morskiej, symbolizuje ciągłe pragnienie lata. Detale są w kolorze jasnego złota, a na aluminiowej skuwce wytłoczono znak głowy meduzy i wygrawerowano nazwę zapachu.

 

 

A jak pachnie Dylan Turquoise?

Lubię perfumy, które potrafią przywołać miłe wspommienie lub wzbudzić dobrą emocję. Podobają mi się zapachy pełne kontrastów, ciekawych, niekoniecznie do siebie pasująch połączeń.

 

Tych połączeń w Dylan Turquoise jest wiele. Już na samym początku, w nucie głowy występuje pierwszy kontrast –  rześka mandarynka z pikantnym, różowym pieprzem, który dodatkowo został podsycony esencją aromatycznej cytryny. Różowy pieprz ma tu dość krótką rolę do zagrania, cytryna z kolei rozkręca się na kolejnych etapach w coraz okazalszą postać. 

 

 

Nuta serca, nuta bazy

Cytryna ewidentnie gra tu pierwszą rolę i pięknieje z każdą sekundą. Do tego cytrynowego poematu w bardzo dyskretny sposób włącza się delikatna woń bukietu kwiatów. Bukiet pełen frezji i kwiatów białego jaśminu. Jest też przykuwający aromat czarnej porzeczki i owoc guawy. Wszystko to razem przepięknie pachnie. Jest zmysłowo i kobieco. 

 

A jak z trwałością? Jak na wodę toaletową to przyznam, że zapach jest bardzo trwały. Za każdym razem  moje włosy spryskane zapachem Versace Dylan Turquoise pachniały przez kolejny dzień. Podobnie na sweterku perfumy unoszą się przez dwa dni.

 

 

Dylan Turquoise to bardzo udany zapach stworzony przez Sophie Labbé. Spodoba się paniom, które lubią połączenie słodkiej cytryny z dużą dozą kwiecistych aromatów i drzewnych akordów tworząc spójność zmysłowego zapachu. VERSACE Pour Femme Dylan Turquoise – te perfumy są przepiękne!