Shiseido Perfect Rouge #Empress

 

Perfect Rouge to połączenie idealnego krycia, komfortu i nadzwyczajnie intensywnego koloru. 3 nowe odcienie z najnowszej kolekcji Shiseido The Fall/Winter 2015 to:

 

  • PK 353 Cocoa Rose – beżowy odcień różu lub różowy odcień beżu – jak kto woli. Bardzo uniwersalny kolor, idealny do ciemnego makijażu oczu, lub jako dopełnienie pastelowych cieni. Jeden z najpiękniejszych odcieni nude.
  • RD 555 Spellbound – szczyt klasyki. Przepiękna czerwień, której prawdopodobnie się nie oprzesz. Magia, czar i urok  w pakiecie gratis. Cudowny kolor do jesiennych stylizacji – karmelowy płaszcz i czarny kapelusz z wielkim rondem pięknie dopełni całości. NiebawemKobiety lubią wcielać się w różne role, a ten odcień bardzo ułatwia sprawę.

 

Ten ostatni gra dziś główną rolę w poście. Mogę napisać, że szminka Shiseido Perfect Rouge to coś fantastycznego, ale równie dobrze mogę dodać, że szminka jak każda inna, ale czy Ty w to uwierzysz? Pragnę jedynie obudzić w Tobie świadomą konsumentkę, bo właśnie we mnie nastąpiła zmiana. Wychodzę poza schemat. Stawiam na emanowanie śmiałością i wizerunek Femme Fatale. Dlaczego do tej pory dałam się zaszufladkować w wachlarzu koralowych odcieni do ust, a odebrałam sobie wybór czegoś, co mi bardziej pasuje? Dlaczego tak rzadko eksperymentuję z kolorami? Przecież słowo bariera przestała już dawno istnieć w moim życiu. Czy Ty też tak masz? Czy wciąż rozciągasz swoje granice?

 

Perfect Rouge to ta kategoria szminek, której nie trzeba opisywać, przekonywać, że są świetne. Po zdjęciach sama ocenisz, czy ten odcień powinien znaleźć się w Twojej kosmetyczce? Moją rolą jest Ci jedynie podsunąć inspiracje. Kolor RS 656 świetny do noszenia solo, jak i z błyszczykiem RS 306.

 

RS656

Shiseido Perfrct Rouge

 

Poniżej na pierwszych dwóch zdjęciach mam dwukrotnie pokryte usta kolorem, na trzecim i czwartym jedna wartswa szminki, na ostatnich szminka i błyszczyk RS 306. Na każdym zdjęciu użyłam podkładu Sheer & Perfect, do makijażu oczu podpasował mi kremowy cień w odcieniu czerni BK 912, rzęsy podrasowane są maskarą Full Lash Volume.