Nowości marki Laura Mercier – korektor i puder rozświetlający CANDLEGLOW

   

  CANDLEGLOW CONCEALER AND HIGHLIGHTER

   

  Wystarczy jeden klik aby ukryć niedoskonałości i rozświetlić twarz

  Wszechstronny korektor oraz rozświetlacz, który rozjaśnia cienie pod oczami, minimalizuje widoczność drobnych niedoskonałości i zapewnia lekkie, świetliste wykończenie makijażu. Pozwala na budowanie stopnia krycia – od lekkiego do średniego. Rozprasza światło, dzięki czemu rozjaśnia cienie pod oczami i przebarwienia na twarzy. Ukrywa niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry.

  Jak działa?

   

  Lekkie oleje i elastyczne polimery pomagają utrzymać korektor na właściwym miejscu i zapewniają uczucie komfortu — nawet w okolicach oczu. Perłowe, czyste pigmenty rozpraszają światło, przez co rozjaśniają cienie pod oczami i przebarwienia oraz ukrywają niedoskonałości cery. Chroni przed działaniem wolnych rodników, nawilża skórę i pomaga zachować właściwy koloryt cery.

   

  Jak stosować?

   

  Przed pierwszym użyciem należy około 20-30 razy nacisnąć przycisk do momentu, w którym produkt pojawi się na aplikatorze. Nałóż korektor bezpośrednio na skórę w okolicach oczu, nosa i ust, aby rozjaśnić ciemne plamy lub zastosuj go na inne niedoskonałości cery. Delikatnie wklepuj produkt w skórę do momentu, aż idealnie się z nią stopi.

  Cena 182 zł

   

   

  CANDLEGLOW SHEER PERFECTING POWDER

  Rozświetlający puder prasowany

   

  Co to jest?

   

  Delikatny, półtransparentny puder prasowany, który utrwala makijaż oraz ujednolica  i udoskonala cerę. Zapewnia miękkie, świetliste wykończenie makijażu.

   

  Co robi?

   

  Utrwala makijaż na cały dzień, dodatkowo zapobiega świeceniu się skóry. Udoskonala cerę, zapewnia półtransparentne, naturalne wykończenie makijażu. Pozostawia na skórze miękką, świetlistą poświatę, która optycznie wygładza skórę.

   

  Jak działa?

   

  Zaawansowana technologia wypiekania pudru sprawia, że produkt łatwo łączy się ze skórą i zapewnia jednolity kolor przez cały dzień.
  Dopasowujące się do koloru skóry pigmenty w połączeniu z rozświetlającymi drobinkami zapewniają efekt miękkich konturów oraz naturalne, świetliste wykończenie makijażu, które przypomina romantyczny efekt światła świec. Niezwykle drobna krzemionka zmniejsza świecenie się skóry jednocześnie nie matując jej.

   

  Cena 216 zł

   

  Dodatkowe korzyści:

  1. Dostępny w 5 kolorach, które dopasowują się do odcienia skóry.
  2. Nie zawiera parabenów, bezzapachowy, nie zatyka porów.
  3. Testowany dermatologicznie, odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery.

   

  Jak stosować?

  1. Utrwalenie: nałóż na całą twarz po wcześniejszym użyciu podkładu i korektora.
  2. Udoskonalenie: użyj pędzla do brązera, pozwala on na nałożenie większej ilości pudru i uzyskanie lepszego efektu krycia.
  3. Wykończenie makijażu: użyj specjalnego pędzla do wykończenia makijażu
   aby uzyskać lekki efekt krycia oraz ledwie zauważalne rozświetlenie.