Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer Women

 

 

Kontynuując wspaniałą zapachową przygodę dla Niej marka Abercrombie & Fitch prezentuje trzeci już zapach z linii First Instinct. Tym razem do kolekcji dołącza promienna, kwiatowa kompozycja First Instinct Sheer Eau de Parfum.

 

First Instinct Sheer emanuje słoneczną aurą, urzeka głębią i bogactwem zapachu wszystkich, którzy poddają się pierwszemu wrażeniu, kierują się swym instynktem. Zapach dla tych, którzy czerpią radość z życia i emanują pozytywną energią.

 

Podobnie jak w przypadku klasycznego zapachu z linii Abercrombie & Fitch ciepło i życzliwość współgra z widoczną już przy pierwszym kontakcie charyzmą. Kobieta First Instinct Sheer Eau de Parfum  nie kryje swych emocji, wierzy, że one stanowią o tym kim naprawdę jest. Jej energia i radość życia zawsze urzekały i dodawały optymizmu wszystkim znajdującym się w jej otoczeniu.

 

Flakon

Moim celem było stworzenia flakonu o delikatnym kształcie, doskonale mieszczącym się w dłoni, flakonu multisensorycznego, oddziaływującego na różne zmysły”, mówi Fabrice Legros (Studio Pi). Flakon swym kształtem nawiązuje wyraźnie do flakonów z linii First Instinct Woman. Tym razem jednak występuje on w promiennej, romantycznej, słonecznej interpretacji, roztaczając wokół siebie blask i ciepło zachodzącego słońca. Tabliczka z logo marki nawiązuje bezpośrednio do modowych korzeni, przenosząc nas tym samym do wspaniałego świata marki Abercrombie&Fitch.

 

 

Rodzina zapachowa: promienny, kwiatowy

Nuta głowy: akord świeżości, różowy pieprz, bergamotka.

Nuta serca: kwiat pomarańczy, hibiskus, konwalia.

Nuta bazy: piżmo, akordy drzewne, ambra.

 

 


First Instinct Sheer Eau de Parfum 30 ml            169 PLN

First Instinct Sheer Eau de Parfum 50 ml            239 PLN

First Instinct Sheer Eau de Parfum 100 ml          299 PLN

 

 

ZAPACH DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH DOUGLAS OD MARCA 2019 R.