Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris

Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris

 

 

 

W samym sercu Warszawy, w nowoczesnej przestrzeni z piękną panoramą miasta, odbyła się prezentacja nowego produktu marki Sisley Paris. Tym razem ta ekskluzywna, francuska marka zaprosiła dziennikarki luksusowych magazynów, blogerów oraz zaprzyjaźnione gwiazdy na premierę SisleYouth Anti Pollution.

 

Jak podkreśliła Jolanta Szamocka, Dyrektor Generalny Sisley w Polsce i krajach bałtyckich, nowy produkt dedykowany aktywnym kobietom i mężczyznom ma dodać skórze energii, witalności i spowolnić  proces starzenia, związany m.in. z zanieczyszczeniem środowiska.  Okazuje się, że w miastach żyje 50% populacji, a powietrze wewnątrz jest nawet pięć razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz.  

 

Warto też podkreślić niekorzystne dla naszej skóry działanie niebieskiego światła, emitowanego przez komputery, tablety i smartfony, tym bardziej, że średni czas spędzany przed ekranem wynosi 45 godzin tygodniowo!  To wszystko ma negatywny wpływ na skórę, która potrzebuje kompleksowego działania.

 

W tajniki formuły SisleYouth Anti Pollution wprowadziła gości Anna Wierzbowska – Training Manager Sisley. Innowacyjna formuła SisleYouth Anti Pollution to ochrona, nawilżenie i energetyzujący koktajl składników aktywnych, wzmocniony o szereg antyoksydantów. Technologia Blue Light Shield idealnie chroni skórę przed wzrostem szkodliwego enzymu metaloproteinazy, a formuła kremu redukuje stany zapalne skóry. Oryginalna kompozycja zapachowa werbeny i lawendy kojąco wpływa na zmysły, a aksamitna konsystencja sprawia, że produkt idealnie wchłania się w skórę.

 

Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris

 

Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris

 

AKPA

 

Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris AKPA

 

Jak już wspomniano, na premierze SisleYouth Anti Pollution pojawiło się wiele zaprzyjaźnionych z marką Sisley gwiazd, a wśród nich m.in: Tamara Arciuch, Karolina Szostak, Bogna Sworowska, Marta Dyks, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marta Kuligowska, Kinga Dębska, Maria Dębska, Marcin Bosak, Bartek Kasprzykowski.

 

„Sisley kojarzy mi się z czymś luksusowym, ze świetnymi kosmetykami kolorowymi i kompleksową pielęgnacją. Jest kilka produktów, które używam od lat i nie zamieniłabym ich na żadną inną markę. Sisley cały czas stawia na rozwój oferując innowacyjne produkty w oparciu o organiczne składniki.

 

Zanieczyszczenie środowiska ma ogromny wpływ na kondycję naszej skóry, dlatego poszukuję idealnego produktu, który pomoże nam w walce z czynnikami zewnętrznymi. Jeżeli słyszę, że jest produkt, który usunie zmęczenie, nawilży skórę i spowolni efekty starzenia się, to chcę w to wierzyć. Absolutnie wyjątkowy, kojący zapach werbeny i lawendy sprawia, że chcę używać SisleYouth Anti Pollution. Świetnie się wchłania i sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka” – przyznała Bogna Sworowska.

 

Premiera SisleYouth Anti Pollution marki Sisley Paris AKPA

 

„Jestem w tym wieku, że nie muszę używać kosmetyków przeciwstarzeniowych, ale staram się zabezpieczać skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Jestem wielką fanką nowych technologii i przyznam, że nie wiedziałam, jak duży wpływ ma niebieskie światło emitowane przez ekrany telefonu czy tableta. Twarz jest moją wizytówką, pracuję twarzą i muszę o nią dbać, dlatego chętnie sięgam po kosmetyki, które gwarantują dobroczynny wpływ na skórę. Mam wrażenie, że Sisley jest jedną z niewielu marek, które stawiają na naturalne pochodzenie składników, a to mnie przekonuje ” – powiedziała Maria Dębska.

 

„Nasza codzienność jest zdominowana przez nowe technologie, które jak wiadomo są szkodliwe dla skóry. Potrzebuję również maksymalnego nawilżenia skóry zmęczonej mocnym make-up’em, którego używam codziennie w pracy. Zapowiadane efekty brzmią obiecująco, dlatego nie mogę doczekać się, aż przetestuję tę nowość” – uznała Karolina Szostak.

 

„Jestem zaskoczona, że grykę i zielony groszek mogę znaleźć nie tylko na talerzu, ale również w składzie kosmetyków pielęgnacyjnych.  Przekonuje mnie również żeń-szeń i kiwi, które przywracają energię w komórkach skóry. Jestem pod wrażeniem wszechstronnego działania tego kosmetyku” – dodała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

 

„Na bieżąco sprawdzam stan zanieczyszczenia powietrza i okazuje się, że okolica, w której mieszkam jest mocno zanieczyszczona. Potrzebuję produktu, który w sposób kompleksowy zadba o moją skórę, często zmęczoną wielogodzinną pracą na planie czy w teatrze. Jeździmy po całej Polsce i gramy w różnych, często zakurzonych pomieszczeniach, co negatywnie odbija się na skórze. Zwracam szczególną uwagę na skład i cenię naturalne składniki, dlatego SisleYouth Anti Pollution mnie przekonuje” – dodała Tamara Arciuch.

 

Jedną z atrakcji wieczoru były warsztaty tworzenia koktajli z wykorzystaniem składników zawartych w prezentowanym produkcie. Warte grzechu kompozycje smakowe o wdzięcznych nazwach: Witalność, Młodość i Energia zachwyciły gości owocowym smakiem cytrusów i ziół.

 

 

SisleYouth Anti Pollution będzie dostępny już od 1 kwietnia w wybranych perfumeriach w całej Polsce.