Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo

   

   

  To, jak będzie pachniał dany kobiecy zapach najczęściej wypływa z inspiracji nad wybranym kwiatem, czasem motywem przewodnim jest osobowość, a czasem wynika najzwyczajniej z panującego aktualnie trendu. Rzadko kiedy marka perfum czerpie wizję z wybranych cech charakteru i postawy.

   

  To zadanie przydzieliła sobie wybitna mistrzyni komponowania perfum – Sophie Labbé. Sophie wykreowała takie zapachy jak Givenchy Organza, wszystkie flankiery Signiorina Salvatore Ferragamo, Parisienne YSL, a nawet kilka zapachów dla hiszpańskiej marki Tous. Signorina Ribelle to już nie zapach określający osobowość kobiety, ale wybrane cechy takie jak: odwaga, determinacja, siła i pewności siebie.

   

  Te właśnie atuty charakteru są dziś każdej kobiecie niezwykle potrzebne, by mogły, w tym coraz bardziej dziwnym świecie, bez zatracania siebie funkcjonować tak, jak im intuicja i sumienie podpowiada. A jak pachnie Signiorina Ribelle? Spójrzmy na nuty zapachowe.

   

  Kompozycja zapachu Signiorina Ribelle

  Nuty głowy: mandarynka, czerwona gruszka, różowy pieprz

  Nuty serca: ylang ylang, jaśmin wielkolistny

  Nuty głębi: mleko kokosowe, sandałowiec, lody waniliowe

   

   

   

  Jak pachnie Signiorina Ribelle, Salvatore Ferragamo?

  To kompozycja zapachowa napawająca słodyczą i jednocześnie lekką zadziornością. W samym sercu znalazły się takie nuty jaśmin wielkolistny i woń płatków ylang ylang i to te składniki nieco ostudziły słodycz, którą tworzą unikatowe nuty – mleczko kokosowe i lody waniliowe. To nadaje również zapachu smakowitości, ale przede wszystkim Signiorina Ribelle to perfumy kwiatowe w słodkim wydaniu. Tej wspomnianej wcześniej zadziorności dodaje sok z mandarynki i szczypta różowego pieprzu. To może niejedną panią zachwycić.

   

   

  To piękny, słodki i szykowny zapach. W sam raz dla odważnej kobiety, która w swoim życiu czuje powołanie i nieodpartą chęć do działania nie tylko o własne dobro, ale o dobro wszystkich kobiet. 

   

  Trwałość? Na skórze dobrze nawilżonej zapach Salvatore Ferragamo będzie się utrzymywał do kilka, nawet 6 godzin. Nowość dostępna w perfumeriach Sephora oraz na sephora.pl.