Sally Hansen Good. Kind. Pure.

   

   

  Bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie. I nie tylko ja, moja nastoletnia córka także szaleje z lakierami w coraz odważniejszych kolorach. Osobiście nie mam w zwyczaju kierować swoich wyborów pod aktualne trendy, które wyznaczane są  w social mediach. Raz podobają mi się intensywne, szlachetne czerwienie, innym razem stawiam na pastele. Albo wybieram coś w złocistym i iskrzącym odcieniu. I tak wiem, że za chwilę będę miała ochotę pomalować sobie paznokcie jeszcze innym kolorem.

   

  Dlatego lakiery hybrydowe to nie moja bajka, i to już od dłuższego czasu. Lubię zmiany aż za bardzo, ale tak samo preferuję świetną trwałość, połysk i tę samą twardość paznokci, co przy hybrydowych lakierach. Czy można mieć to wszystko razem? No pewnie!

   

  Sally Hansen Good. Kind. Pure.

  Lakiery do paznokci Good. Kind. Pure. – to nowość na rynku kosmetycznym, ich formuła jest w  100% wegańska, wolna od szkodliwych substancji. Oprócz pięknych 12 odcieni inspirowanych naturą, marka Sally Hansen oferuje również utwardzacz do paznokci oraz top coat, które również oznaczone są jako wegańskie. 

   

   

   

  Jak się sprawdzają te lakiery? Doskonale! 

  Zalety:

  • wygodny, idealnie szeroki i precyzyjny pędzelek, dzięki któremu z łatwością nałożymy lakier, 
  • lakier ma idealną konsystencję, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki, 
  • ładnie kryje przy pierwszej warstwie, nie smuży, druga warstwa kryje idealnie,
  • szybko schnie, baza top coat przyspiesza schnięcie
  • jest bardzo trwały, a baza top coat znacznie przedłuża tę trwałość,
  • pojemność 10 ml, to naprawdę sporo, 
  • zachwycające kolory.

   

   

  Wegańskie lakiery do paznokci Sally Hansen

   

  To świetny wybór!

  Sally Hansen Good. Kind. Pure. to świetny wybór i doskonała alternatywa do lakierów hybrydowych. Jeśli komuś znudził się już czasochłonny rytuał związany z hybrydami, albo nie ma już ochoty patrzeć co 3 tygodnie na swoje odrosty i biegać prawie co 2 tygodnie do kosmetyczki wydając fortunę, to Sally Hansen ma doskonałą propozycję by temu zaradzić, przez którą przyszłość lakierów hybrydowych stanie pod znakiem zapytania. 

   

   

  Wegańskie lakiery do paznokci Sally Hansen dostępne są w drogeriach HEBE oraz na hebe.pl, aktualnie w promocyjnej cenie po 19,79 zł. W tej samej cenie kupimy również bazę utwardzającą oraz ten znakomity top coat.