Nowość – kredka i pisak do brwi Brow Pro Micro RIMMEL

 

 

Pięknie podkreślone brwi są idealnym dopełnieniem każdego makijażu oka. Obojętnie, czy jest to subtelna kreska, mocniejsze cieniowanie, czy klasyczne smoky eyes, brwi będą przykuwać taką samą uwagę. Rynek kosmetyczny oferuje ogromny wybór kosmetyków do definiowania brwi. Nie ma też wymyślonych standardów, jakimi trzeba się wzorować, aby brwi wyglądały obłędnie. Każdy je maluje według własnego stylu i poczucia piękna.

 

Do wyboru są nie tylko klasyczne cienie do malowania brwi, maskary do ujarzmiania, ale dla tych co cenią precyzje również znajdzie się ciekawy wybór. Przykładem jest marka Rimmel i dywanowe produkty do brwi: Automatyczna kredka do brwi o wodoodpornej formule Brow Pro Micro z ultra cienką końcówką oraz  Wodoodporny pisak do brwi Brow Pro Micro z precyzyjnym aplikatorem.  

 

 

Rimmel Brow Pro Miro – odcienie

Marka Rimmel oferuje po 3 odcienie każdego z produktów, dla osób preferujące jasne odcienie, ciepłe oraz zimniejsze brązy. 3 uniwersalne kolorki, które bardzo ładnie wtapiają się w odcień brwi. 

 

 

Formuła i aplikacja

Oba te produkty, czyli kredka oraz pisak łączy prosta intuicyjna aplikacja. Kredki są miękkie i łatwe do rozcierania dołączonym grzebyczkiem. Nie ujmuje to oczywiście trwałości. Pięknie podkreślone brwi kredką Brow Pro Micro wyglądają tak samo jak od momentu jej użycia. Tak samo pisak do brwi Brow Pro Micro, ma wodoodporną formułę i świetną trwałość.

 

Dla niewtajemniczonych może się wydawać, że posługiwanie się takim pisakiem może być bardzo trudne. Nic bardziej mylnego. Jest właśnie na odwrót, jeśli kiedykolwiek ktoś się obawiał pisaków do brwi ze względu na ich precyzyjną formę to ten pisak jest właśnie dla niego. To doskonały wybór na start i wyjście ze swojej strefy komfortu. Brow Pro Micro jest bardzo przyjemny w użyciu, nadaje brwiom lekkiego połysku, przepięknie je zagęszcza i wygląda to przy tym bardzo naturalnie. Jakim sposobem? Dorysowując pionowe kreseczki, które sprytnie kopiują rysunek pojedynczej brwi. Takie kopiuj-wklej. I super to wygląda. 

 

Kredeczkę Brow Pro Micro można polecić każdemu, ale największym powodzeniem będzie się cieszyć u osób, które dopiero oswajają się z tematem podkreślania brwi. Ta kredka jest tak samo prosta w obsłudze co cień do brwi. Momentalnie zagęszcza i podkreśla brwi w ułamek sekundy. Rimmel po raz kolejny świetnie spisał się z nowościami. 

 

 

 

Jak widać na załączonym powyżej obrazku, moje brwi nie należą z natury do gęstych i mocnych. Są delikatne, żeby nie napisać, że przerzedzone i dość jasne, jak na kontrast ciemniejszej tęczówki. Do podkreślenia używam obu produktów, każdy z nich w najciemniejszym odcieniu. I tak o to uzyskuje ich naturalny wygląd. Najpierw korzystam z pisaka #003 Soft Brown, którym to pod kątem wyrastania brwi dorysowuje włoski. Na koniec całość jeszcze zagęszczam kredką Brow Pro Micro (#003 Dark Brown) i przeczesuje je zgodnie z kierunkiem wzrostu brwi.

 

Szybko, łatwo i gotowe. Takie właśnie są nowe produkty do brwi marki Rimmel, które bez problemu można kupić w każdej, dobrze zaopatrzonej drogerii.