Burberry Kisses #Nude Pink

 

Pomadka Burberry Kisses w odcieniu Nude Pink trafiła do mnie jako miniaturowa wersja razem z odcieniem Military Red oraz bazą Fresh Glow Luminous. Taki pakiet fajnych miniaturek był dodawany jako gratis do zakupów na Sephora.pl. Super okazja, by sprawdzić kolejne produkty marki Burberry, bo przyznam, że te kosmetyki budzą moją ogromną ciekawość . Do tej pory miałam już okazję sprawdzić kilka produktów: Podkład w kompakcie Fresh Glow Foundation (niedługo o nim napiszę), podkład Cashmere Foundation (recenzja jest na blogu), sztyft do konturowania Effortless Contouring Pen (również doczekał się opinii), róż w odcieniu Earthy (opis i zdjęcia również zamieściłam na stronie). Tylko jeden produkt z wymienionych nie zaslużyl na pochlebną recenzję. A jak wypadły pomadki Kisses? Jak myślisz? Czy oglądając pomadkę tak niepozornie wyglądającą założyłabyś, że może się kryć w niej jakikolwiek potencjał? Przyznam, że nie oczekiwałam tak wiele po niej.

 

Tak jak podkład Burberry Cashmere nie spełnił moich oczekiwań, tak tą pomadką jestem totalnie oczarowana. Co ciekawe, swatch na dłoni nie odzwierciedla mocy i uroku, jaki można zobaczyć na samych ustach. Pomadka gładko sunie świetnie nawilżając nawet spierzchnięte wargi (kilkukrotne pomalowanie pomadką powoduje ukrycie tego mankamentu).  Jest kremowa, ale jednocześnie nawilżająca. Intensywność koloru można budować poprzez dodawanie kolejnych warstw. Na zdjęciu, które widnieje pod tekstem zobaczysz 4 krotnie nałożoną pomadkę. Taki efekt mnie w pełni zadowala. Gdybym pozostawiła tylko jedną warstwę pomadki, odcień byłby mało zauważalny.

 

Imponująca trwałość nie jest jej mocną stroną. Za to jej zanikanie jest powolne i równomierne. Przy nakładaniu Pink Nude nie potrzebuję wsparcia konturówki. Inaczej ma się sprawa przy odcieniu Military Red, ale o tym innym razem.

 

Reasumując: Kolor bajeczny, idealny nude znajdujący się pod nazwą Pink Nude. Usta wyglądają świeżo i soczyście. Natężenie koloru można budować od bardzo delikatnego po pełne krycie. Komfortowa w noszeniu i przyjemna w nakładaniu. Delikatny zapach. Cena 129 zł.