TOUS TOUS

   

  Wyobraźmy sobie taką sytuację: pewnego zimowego wieczoru spędzamy czas na kanapie, okryte mięciutkim, polarowym kocykiem w towarzystwie lampki czerwonego wina oraz ulubionej świeczki. Z długopisem w ręku pochylamy się nad nad krzyżówką i nagle natrafiamy na rubrykę, w której pada treść: Mały miś dla dużej dziewczynki. Na cztery litery, trzecia „u”. Jaka będzie poprawna odpowiedź? Podejrzewam, że większość blogerek bezbłędnie poda w tym momencie hasło 🙂

   

  Marka TOUS ma w swoim dorobku już całkiem sporą gromadkę misiów perfum. Nie tylko damskich, ale również męskich. Pierwszą moją fascynacją był Sensual Touch – bardzo polecam poczytać recenzje tego zapachu, bo jest to jeden z nielicznych, którego trudno zdefiniować jednym zdaniem i zaszufladkować do którejkolwiek kategorii zapachowej.

   

  Woda toaletowa TOUS TOUS kojarzy mi się z perfekcyjnym ubiorem, w którym główną rolę stanowią dodatki, np. kolczyki oraz zapach. Do szykownej białej koszuli z dżinsami i długim, luźnym kardiganem lub białej koszuli z czarną wstążką i eleganckimi spodniami, idealnym zwieńczeniem będzie woda TOUS TOUS. Wszystko będzie elegancko do siebie  pasowało, a te perfumy będą tą przysłowiową kropką nad i.

   

   

  A jak pachną?

  TOUS TOUS to zgranie świeżości i lekkości dzięki nucie bergamotki z aromatycznym liściem fiołka i rozkosznie pachnącym liściem czarnej porzeczki. Poziom wymuskanej elegancji utrzymany jest na całej linii od początku do końca. Bukiet złożony z piwonii, róży, jaśminu i gardenii jest utrzymany w kwiatowym, ale wciąż w świeżym tonie. Stanowi swego rodzaju dopełnienie wymiaru czystej, aromatycznej i eleganckiej kreacji. Piramida zapachowa została oparta o znakomity kwiat Irysu w parze z marokańskim cedrem i białym piżmem. Mega wdzięczne zakończenie. 

   

  Kto polubi ten zapach?

  Na pewno fanki białych kwiatów, które uwielbiają połączenie jaśminu i róży w eterycznej postaci. To świetnie skrojony zapach dla pań, które na codzień noszą białe koszule i potrzebują coś, co podkreśli ich prosty styl i elegancki szyk. TOUS TOUS może spodobać się paniom, co lubią Ever Bloom Shiseido, Masaki Shiro, Michael Kors Wonderlust, czy Modern Muse Chic Estee Lauder.

   

  Cena 30 ml/155 zł, 50 ml/229 zł, 90 ml/315 zł Kod rabatowy: ZALANDO16

   

  #Winterweek dzień 5. Z tej okazji zapraszam na blogi koleżanek: Alicji, Agnieszki, Justyny, Pauliny, Olgi, Klaudyny, Agnieszki i Kasi.