WAVE 2 | Hollister California

   

   

   

  KOLEJNA ODSŁONA wave JEST JESZCZE BARDZIEJ EKSCYTUJĄCA

   

  Więcej zabawy, więcej energii, więcej ekscytacji niż kiedykolwiek przedtem! Marka przedstawia WAVE 2, drugą odsłonę znanego doskonale zapachu HOLLISTER WAVE. Poznaj dwa nowe zapachy stworzone wspólnie przez Hollister Co oraz Inter Parfums – dla Niej i dla Niego. Te niezwykłe kompozycje skrywają w sobie ciepło i energię niekończącego się lata na kalifornijskiej plaży dając tym samym moc Wave 2.

   

  WAVE 2 FOR HER EDP

   

  ONA:

  Jest olśniewająca niczym kalifornijskie słońce pod którym mieszka – ciepła, niezależna, zabawna i urocza. Od świtu do zmierzchu emanuje pięknem promieni słonecznych w kolorze różowym, koralowym i żółtym, cała lśni.  Gdziekolwiek podąża, cokolwiek robi olśniewa niczym jasny, słoneczny promyk. 

   

  JEJ ZAPACH: Kwiatowy, owocowy, egzotyczny. Śmiały i uzależniający niczym jej głośny śmiech na tle bezchmurnego nieba.

  NUTA GŁOWY: brzoskwinia, woda kokosowa, mandarynka

  NUTA SERCA: lilia wodna, różowa frezja, gardenia

  NUTA BAZY: drewno dryfujące, wanilia

   

   

  WAVE 2 FOR HIM EDT

  ON:

  Jest wyluzowany , zdystansowany, kocha swe kalifornijskie życie upływające na surfowaniu po falach, zabawie na plaży, jeździe na desce.  Niekończące się kalifornijskie lato to dla NIEGO doskonały czas na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Pewny siebie, żywiołowy, jego zapach jest esencją świeżości i energii życiowej.

  JEGO ZAPACH: Świeży, drzewny, fougere (paprociowy).  Wyrazisty i męski, ciepły, ale też orzeźwiający niczym rozprysk chłodnej fali na rozgrzanej słońcem skórze. 

   

  NUTA GŁOWY: akord kalifornijski, biały pieprz, bergamotka

  NUTA SERCA: woda lawendowa, szałwia, geranium

  NUTA BAZY: drzewo sandałowe, piżmo, akord drzewny

   

   

  ZAPACHY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA (klik)

  Tagi: