Jardin des Sens – nowy zapach dla kobiet | Eisenberg

   

  Zawsze uważałam, że perfumy powinny mieć w sobie pewien element magii, intrygującej nuty, która potrafi wywołać emocje i budzić zmysłowe skojarzenie. Nie lubię nudy w perfumach, nie działają na mnie zapachy, które nie mają w sobie czegoś ekscytującego, a najbardziej nie znoszę, gdy coś jest kopią czegoś. Cenię wyjątkowość, bez względu na to co i czym to jest.

   

  I w momencie, kiedy można stracić wiarę, że kiedykolwiek jakiś zapach jeszcze nas czymś zaskoczy, niespodziewanie pojawia się nie jeden, lecz cała kolekcja składająca się z flakonów – 6 damskich perfum i 6 męskich. Prawdziwa uczta na konesera. Szypry, orienty, kwiatowo-drzewne inspiracje – prawdziwa potęga doznań dla powonienia i wędrówka do świata zapachów. 

   

  Jardin des Sens

  Jardin des Sens, czyli Ogród Zmysłów to nie tylko adekwatna nazwa, ale dosłowne znaczenie tej kompozycji. Czego możemy się spodziewać? 

   

  EISENBERG JARDIN DES SENS

   

   

  Jardin des Sens to szyprowa woń, ale nie taka z gatunku tych wyniosłych, trudnych do noszenia i mało pasujących do dzisiejszej trendów. To nie szypr z aldehydem, ale okiełzany główny akord przez słodką nutę maliny i mandarynki, w której wybitnie gra główną rolę różowy pieprz. Odziany w kwiaty róży i jaśminu odzwierciedla ucieleśnienie nieprzyzwoicie seksownego zapachu dla kobiety. Jest mocny, mega trwały. Początek wręcz ostry, ale tylko przez chwilę, by z każdą minutą łagodnieć odsłaniając wciąż swoje majestatyczne piękno.

   

  Słodkości takie jak wanilia, pralina, czy bób tonka wydają mi się zagłuszone przez balsamiczne nuty tego zapachu. I bardzo dobrze, bo zakończenie pełne ambry i piżma jest idealnym ukoronowaniem. To przepiękna kompozycja i przyznam szczerze, w Jardin des Sens można autentycznie się zakochać. Mistrzowska odsłona szypru na miarę XXI wieku.

   

   

   

  • SECRET II – JARDIN DES SENS

   

   • Nuta głowy: Grejpfrut, Mandarynka, Śliwka, Malina, Czerwony Pieprz
   • Nuta serca: Róża, Jaśmin, Cedr, Paczula
   • Nuta bazy: Pralina, Drzewo Sandałowe, Bób Tonka, Wanilia, Ambra, Piżmo, Benzoes

   

   

  Perfumy Eisenberg dostępne tylko na wyłączność perfumerii Sephora.