Zmysłowy zapach GOLDEA The Roman Night Absolute | BVLGARI

   

   

  Czarne flakony niczym czarna, połyskująca szklana płyta to zapowiedź zawsze czegoś ekscytującego. Dla wtajemniczonych – sygnał tego, że w środku kryje się pewna tajemnica. Czerń jak mało który kolor potrafi przyciągnąć kobiecą uwagę, a gdy w grę wchodzi duet czerni i złota to musi to być niesamowita mieszanka i fascynujący obiekt do odkrycia. 

   

  Takim właśnie wyglądem flakonu postanowiła nas, kobiety, skusić i oczarować marka BVLGARI. Mówi się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła – nie w tym przypadku, to poznać zapach GOLDEA The Roman Night Absolute to pierwszy stopień do odkrycia jak pachnie namiętność.

   

   

   

  Jak pachną perfumy GOLDEA The Roman Night Absolute?

   

  To pierwsze perfumy, które tak mocno kojarzą mi się z namiętnością. Powtórzę raz jeszcze – są szalenie seksowne! Niezwykle intrygujące i potrafią mocno rozkojarzyć i pobudzić zmysły. Tak, marka BVLGARI ma dla kobiet przepiękny i zmysłowy zapach, urzekający od pierwszego poznania.

   

  Goldea The Roman Night Absolute ma niebanalne nuty: jest w nich czarna śliwka w połączeniu z kwiatem pomarańczy, gdzie nutą serca jest jaśmin wielkolistny owinięty subtelnym aromatem wanilii z Madagaskaru. Baza złożona jest z czarnego piżma, paczuli i aromatycznego mchu. Kompozycja idealna!

   

  Najbardziej wyczuwalna jest dla mnie śliwka z paczulą. To taka słodka śliweczka, a paczula z kolei pachnie tu bardzo świeżo i lekko. Głębia tego zapachu jest fajnie podsycona kwiatem pomarańczy, to dlatego perfumy Goldea nie są w żaden sposób przytłaczające ani ciężkie jakby się to mogło wydawać po wyglądzie butelki. Początek jest mocniejszy, delikatnie mroczy, ale po dwóch godzinach robi się coraz bardziej otulający i kremowy, taki aksamitny. 

   

   

   

   

  Trwałość

  Bardzo dobra! Perfumy pachną niezwykle długo na skórze, pozostawiają po sobie lekki ogon, ale najbardziej pachną tuż przy skórze emanując elegancją i zmysłowością.

   

  Dostępność

  Zapach GOLDEA The Roman Night Absolute można kupić w perfumeriach Douglas oraz na stronie douglas.pl

   

   

  Cena: 75 ml/ 499 zł, 50 ml/ 419 zł, 30 ml/279 zł.