Hollister Festival Nite

   

   

  Dobra zabawa zaczyna się dopiero po zachodzie słońca! Poczuj radość i energię nocnej zabawy z dwoma uzależniającymi zapachami od marki Hollister – Festival Nite dla Niego i dla Niej. Ten zapachowy duet to nocna propozycja dla fanów kompozycji Festival Vibes, celebrujących kalifornijski styl i zabawę od świtu do nocy…

   

  Rozgwieżdżone niebo odbija blask neonów oświetlających kalifornijską plażę, na której trwa impreza w gronie przyjaciół. Niezależnie jednak od tego gdzie trwa zabawa, zapachy Hollister Festival Nite zapewnią niezwykłe doznania i wspomnienia, których nie sposób zapomnieć!

   

  Hollister Nite – zapach dla Niej

  Festival Nite dla Niej to wibrująca kompozycja będąca peanem na cześć kwiatów, owoców tropikalnych i zniewalającej słodyczy.

  Nuta głowy: kokos, różowa frezja, mandarynka
  Nuta serca: czarna porzeczka, jabłko, orchidea
  Nuta bazy: wanilia, akord pianek marshmallow, bursztyn

  Flakon

  Brokatowy, mieniący się w kolorze fioletu flakon dla Niej łączy w sobie szkło i silikonową osłonkę w dolnej części flakonu. Całość ozdobiona jest fioletowym, metalowym korkiem i odręcznie napisaną nazwą zapachu.

   

   

   

  Hollister Nite – zapach dla Niego

  Festival Nite dla Niego jest niczym bryza, powiew świeżości w upalny, słoneczny dzień, który spędzamy najchetniej w gronie przyjaciół nad brzegiem morza.

   

  Nuta głowy: liście mandarynki, jabłko, bergamotka

  Nuta serca: imbir, pieprz nepalski,

  Nuta bazy: bób tonka, drzewo sandałowe

   

  Flakon

  Granatowy, mieniący się niczym nocne niebo flakon dla Niego łączy w sobie szkło i silikonową osłonkę w dolnej części flakonu. Całość ozdobiona jest granatowym, metalowym korkiem i odręcznie napisaną nazwą zapachu.

   

   

   


  OPEN’ER FESTIVAL BY ORANGE W GDYNI

  Tym razem bawimy się na festiwalu muzycznym pod osłoną nocy, dlatego marka Hollister  podjęła współpracę z największym festiwalem muzycznym w Polsce – OPEN’ER FESTIVAL BY ORANGE W GDYNI, który w tym roku trwać będzie od 3 do 6 lipca 2019r.

   

  Na polu  namiotowym zbudowane zostanie specjalne stanowisko promocyjne na którym prowadzone będą liczne animacje zapachowe majace na celu zwiększenie swiadomosci marki Hollister wśród uczestnikow wydarzenia oraz promowanie nowości – Festival Nite. Wśród atrakcji – konkursy z nagrodami od marki Hollister , możliwość zrobienia zdjęcia w fotobudce z opcją opublikowania na specjalnie dedykowanym dla tej akcji profilu na Instagramie oraz wiele innych niespodzianek.

   

  Dodatkowo podczas akcji odbędzie się sampling, połączony (3-16 lipca) promocją rabatową przy zakupie nowości na www.sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego dostępnego tylko na próbkach dystrybuowanych wśród uczestników Festiwalu.

   

   

  ZAPACHY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA OD 14 CZERWCA 2019