HAUL – Wszystko do włosów

 

Piękne, bujne i sprężyste loki lub włosy jak tafla wody, gładkie i zregenerowane i przede wszystkim zdrowo wyglądające – taki obraz włosów zawsze kojarzył mi się po wizycie u dobrego fryzjera. Ile to ja razy podziwiałam przepiękne efekty pracy koloryzacji nad włosami na profilach salonów fryzjerskich łapiąc jedynie głęboki oddech i westchnienie. Miałam wrażenie, a właściwie byłam pewna, że jako posiadaczka słabych i delikatnych włosów, dodatkowo z chorobą Hashimoto i niedoczynnością tarczycy nie mam szans, aby moje włosy wyglądały zjawiskowo

 

I jak się okazuje, nawet takie przeszkody można pokonać. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki i wcale nie trzeba być stylistą, fryzjerem, żeby dokonać na swojej głowie totalnej metamorfozy. Są na rynku kosmetycznym takie marki, które to niezwykle ułatwiają. Jedną z tych marek jest JOICO. 

 

 

JOICO

O marce JOICO pierwszy raz usłyszałam będąc w salonie fryzjerskim. Zanim poznałam ich kosmetyki, pierwsze, z czym miałam styczność, to sprzęt do stylizacji. Prostownica keratynowa JOICO STYLER. Prostownica, która swoimi parametrami nie tylko prostuje i kręci włosy, ale przede wszystkim regeneruje i zamyka łuskę włosa przepięknie ją wygładzając. Dzięki użyciu pary włosy są nawilżone i błyszczą. Jednak zaporowa cena przystopowała mnie przed jej zakupem. 

 

Kolejnym moim odkryciem był olejek wzmacniający K-PAK Color Therapy Restoractive Styling. To od niego zaczęła się moja chęć przetestowania wszystkiego z tej gamy. Kolejny zakup nie ograniczył się już tylko do ponownego zakupu olejku tej marki. Chciałam wypróbować wszystkiego z tej serii – maski, odżywki, szampony, eliksiry. I to wszystko kupiłam w jednym sklepie online – wszystkodowłosów.pl , który Wam bardzo polecam.

 

Wszystko do włosów

Sklep ma bardzo bogatą ofertę profesjonalnych kosmetyków do włosów jak i sprzętów do stylizacji. Ceny mają bardzo dobre i w dużej mierze mocno konkurencyjne w stosunku do innych hurtowni fryzjerskich. I co najważniejsze – błyskawicznie wysyłają produkty. Dwa razy już u nich kupiłam i za każdym razem paczka była na drugi dzień u mnie w domu. Uwielbiam taki błyskawiczny przebieg transakcji. 

 

 

Co więc takiego ostatnio kupiłam? Mnóstwo wspaniałych kosmetyków:

 1. JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Multi-Perfector – spray nabłyszczający,
 2. Joico K-Pak Protective Hairspray – lakier do włosów zniszczonych,
 3. Fox CHILLOUT prostownica z lustrzanymi, tytanowymi płytkami,
 4. JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock – zaawansowana kuracja odbudowująca, przedłużająca trwałość koloru 50 ml,
 5. Joico K-Pak Intense Hydrator – intensywna terapia nawilżająca 250 ml,
 6. JOICO Style & Finish Ironclad – ochronny spray do stylizacji na ciepło 233 ml,
 7. JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock – zaawansowana kuracja odbudowująca, przedłużająca trwałość koloru 500 ml,
 8. Joico Curl Perfected Correcting Milk – kremowe mleczko w spray’u do włosów kręconych 150 ml,
 9. JOICO K-Pak Reconstruct Deep Penetrating Reconstructor – intensywna kuracja odbudowująca wewnętrzną strukturę włosa 150 ml,
 10. JOICO K-Pak Reconstruct Conditioner to Repair Damaged Hair – odżywka do włosów zniszczonych 300 ml,
 11. Joico Moisture Recovery Treatment Balm – balsam, maska nawilżająca do włosów suchych 250 ml,
 12. Joico DEFY Damage Protective Masque – maska do włosów farbowanych i zniszczonych, 150ml,
 13. Joico Body Luxe – elixir nadający objętość 200 ml

 

 

Jeśli któraś z pań także poczuła chęć poznania marki Joico i zastanawia się, od którego produktu zacząć swoją przygodę z marką to polecam gorąco maskę K-Pak Color Therapy Luster Lock. Produkt ten występuje w 3 różnych pojemnościach – 50 ml, 150 ml i 500 ml. Oczywiście polecam również olejek tej marki oraz eliksir nadający objętość Body Luxe. Ach, i zapomniałabym marka Joico ma również genialny suchy olejek w spreju oraz lakier do włosów. 

 

 

Poniżej na zdjęciu swoją  fryzurkę ułożyłam przy użyciu: szamponu Body Luxe, maski K-Pak Color Therapy Luster Lock, eliksiru Body Luxe, prostownicy FOX Chillout oraz lakieru z serii K-Pak Protective. Dla takich efektów warto zainwestować w kosmetyki tej marki, prawda?