Zapach czarnej porzeczki i nuta kwiatów frezji w Éclat de Nuit Lanvin

 

 

Perfumy mają wielką moc. Warto to wykorzystać. One nie tylko mają za zadanie pachnieć. W takich czasach jak dziś, zapach wyraża nasz charakter, nastrój. Czasem jest wizytówką, dopełnieniem wizerunku, a czasem wsparciem do osiągnięcia celu. Powodów jak widać może być mnóstwo.

 

Są też takie dni, w które miło jest pachnieć czymś lekkim i optymistycznym. Czymś, co może poprawić humor, nakręcić pozytywnie, dodać wigoru i energii. Ma to oczywiście swoją cenę. Takim zapachom nie zawsze sprzyja imponująca trwałość, dlatego decydując się na aromatyczne klimaty trzeba takie rzeczy brać pod uwagę. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Lubię czasem perfumować skórę dwa razy w ciągu dnia. Jaki zatem zapach warto poznać biorąc pod uwagę wsystkie te kwestie? Eclat de Nuit – perfumy stworzone przez markę Lanvin.

 

 

Fabrice Pellegrin

Éclat de Nuit to kolejna odsłona perfum Lanvin skomponowana przez perfumiarza – Fabrice Pellegrin. To ten sam twórca perfum, który wykreował takie zapachy jak: Scandal Jean Paul Gaultier, Aura Swarovski Eau de Toilette, Just Cavalli Roberto Cavalli, czy Valentina Pink Valentino. Wszystkie te wymienione zapachy łączy przeplatająca się lekkość i owocowa słodycz jednocześnie.

 

Éclat de Nuit – zapach sama słodycz

Eclat de Nuit to bardzo miły dla otoczenia zapach pełen słodkich, lekkich i wyrazistych nut. Uwielbiam je za nutę czarnej porzeczki, która wyrażona jest słodkim i radosnym aromatem. Główną rolę odegrały również frezje. Świetnie dopełniły woń słodkich porzeczek i jeszcze słodszych, czerwonych jabłek.

 

Są słodkie, ale nie przesłodzone. Są lekkie, ale nie brak im wyrazistości. Są owocowe i jednocześnie emanują zmysłowością. Éclat de Nuit to przepiękna kompozycja aromatycznych owoców, białych kwiatów i subtelnej pralinki, która uniosła swoją słodycz na sandałowej nucie drzewa. 

 

Éclat de Nuit Lanvin

 

 

Nuty zapachowe

Nuta głowy: cytryna, czarna porzeczka, czerwone jabłko

Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, frezja

Nuta bazy: praliny, wanilia, drzewo sandałowe

 

Perfumy Lanvin Éclat de Nuit dostępne na douglas.pl