Givenchy Le Rouge Sheer Velvet

pomadka sheer velvet GIVENCHY

 

 

 

Le Rouge to ikona Domu Mody Givenchy. Ponadczasowa, a przy tym wyjątkowo na topie. Wierna dziedzictwu Couture, ale idąca z duchem czasu. Zawsze wyróżniająca się, zawsze rozpoznawalna. Givenchy umacnia swoją pozycję eksperta od matowego krycia, oferując nową interpretację kultowej pomadki. Le Rouge Sheer Velvet występuje w dziesięciu łatwych w noszeniu odcieniach, z których cztery dostępne są w formie wymiennych wkładów. Żywe kolory zapewniają pożądany efekt rozmycia oraz długotrwałe krycie i nawilżenie ust.

 

Tworząc Le Rouge Sheer Velvet, marka Givenchy wyobraziła sobie wygodną w noszeniu, stapiającą się z ustami, miękką, matową pomadkę. Delikatnie roztarty, żywy kolor. Zaawansowane technologicznie pigmenty zapewniają niestandardową intensywność koloru.Rewolucyjne woski dają równomierne, aksamitne krycie, a nowoczesne pudry wzmacniają żywy i lekko rozmyty efekt. Kompleks pielęgnacyjny wzbogaconyo dzikie masło mango utrzymuje usta nawilżone przez 24 godziny.

 

 

Niewyobrażalny komfort noszenia matowej pomadki

Matowa, a nie zastyga, wyrazista, a nie wysusza, długotrwała i jednocześnie lekka i komfortowa w noszeniu. Totalnie niewyczuwalna na ustach, za to bardzo widoczna. Jest jak filtr, nałożony kolor w edycji zdjęć, idealnie przylega, realnie wygląda. Taka właśnie pomadka Givenchy Sheer Velvet. Matowa piękność, od której można się uzależnić. A kolory? Same bajeczne odcienie:

  • N10 Beige Nu – nagi odcień herbaty z mlekiem podkreślający naturalne piękno ust w stylu ready-to-wear,
  • N16 Nude Boise – neutralny beż z pudrowym różem.
  • N17 Rouge Erable – kremowa czerwień z odrobiną brązu, 
  • N18 Nude Fume – przydymiony róż z odrobiną czerwieni, 
  • N23 Rose Irresistible – jasny, czysty róż, któremu trudno się oprzeć, 
  • N27 Rose Infuse – subtelny odcień pomiędzy głęboką czerwienią a delikatny różem,
  • N32 Rouge Brique – ceglana czerwień z pomarańczowymi refleksami, 
  • N36 L’Interdit – zjawiskowa czerwień, najbardziej charakterystyczny kolor ze wszystkich,
  • N37 Rouge Graine – ciepły odcień czerwieni, 
  • N39 Rouge Grenat – intensywny, głęboki odcień burgundu.

 

Poniżej na zdjęciach możecie zobaczyć na moich ustach dwa kolorki – Nude Fume N17 oraz L’Interdit N36.

 

Givenchy Le Rouge Sheer Velvet

 

Le Rouge Sheer Velvet

Le Rouge Sheer Velvet to pomadka idealna. Kolor wtapia się w usta niczym lekki welur nadając piękno wyrazistego odcienia czerwieni, czy różu. Kolejnym, przykuwającym uwagę walorem jest przepiękny zapach pomadki. Tak pachnie luksusowa pomadka. A opakowanie? Welurowe etui idealnie nawiązuje do zjawiskowej pomadki jaką jest Le Rouge Sheer Velvet. 

 

Le Rouge GIVENCHY to oda do kobiecości, podkreśla charakter swojej kobiecej strony i wyjątkowości. To wyraz mocy i delikatności. 

 

 

 

Pomadki oraz perfumy marki Givenchy dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora oraz na stronie perfumerii sephora.pl

 

Givenchy Le Rouge Sheer Velvet