Nowości od Sally Hansen – Miracle Gel It takes Two

 

 

Był taki czas, że próbowałam zaprzyjaźnić się z lakierami hybrydowymi, lampą i całą ta procedurą tworzenia manicure hybrydowego. Mam lampę, która od kilku miesięcy stoi nieużywana, kilka lakierów może raz użytych i z całym przekonaniem stwierdzam, że wolę 1000 razy bardziej zwykłe lakiery do paznokci, od tych hybrydowych. Niby hybrydy lepsze, bo robi się paznokcie raz na 3 tygodnie, ale po 2 tygodniach ten piękny efekt zaczyna zanikać. W międzyczasie wybrany kolor na paznokciach zaczyna się nudzić po kilku dniach, gdzieś coś odpryśnie i dawaj, cała procedura zdejmowania hybrydy czas start. I poświęć tu teraz godzinę na to, żeby doprowadzić do ładu swój paznokieć. 

 

Nie lubię takich akcji. Nie lubię mieć więcej niż 8 dni tego samego koloru na paznokciach. Nie lubię trzymać na palcach wacika nasączonego w acetonie. Lubię wygodę. Lubię zmienność. I lubię też piękny efekt na paznokciach, udaną stylizację, którą mogę szybko zmienić, jeśli kolor mi się znudzi. Też jesteś fanką takich rozwiązań? No to patrz na to 🙂

 

 

Sally Hansen - Miracle Gel It takes Two

 

 

Nowości Sally Hansen

Na rynku kosmetycznym właśnie pojawiła się nowość marki Sally Hansen – Miracle Gel It Takes Two. To kolekcja lakierów do paznokci, gdzie z jednej strony mamy piękny kolorek lakieru, a z drugiej – top coat. Nie byle jaki, bo z innowacyjną formułą Tube Technology, który pozwala w większym stopniu aktywować i utrzymać działanie składników pielęgnacyjnych, co gwarantuje, że manicure jest bardziej trwały i cudownie błyszczący. W dwóch krokach, w błyskawicznym tempie mamy manicure, jak po wyjściu z salonu kosmetycznego. 

 

Wygodnie i pięknie

To, co mi najbardziej się podoba w lakierach Miracle Gel to to, że lakier nakłada się szerszym pędzelkiem. Takie najbardziej lubię. Idealnie pokrywa płytkę lakierem i nie ma obaw o pomalowanie skórki. Gdy już kończymy malować paznokcie na drugiej ręce, lakier na tej lewej już wysechł. Można od razu nakładać Top Coat dołączony z drugiej strony. I gotowe. Kocham takie wygodne rozwiązania! Teraz jest ten moment, kiedy można poświęcić swoją uwagę na podziwianie i cieszyć się pięknymi paznokciami w przepięknych kolorach. Kolor jednak nie pasuje, to zmieniamy go w kilka sekund, bez piłowania, bez trzymania pazurków w acetonie. 

 

Sally Hansen - Miracle Gel It takes Two

 

 

10 kolorów Miracle Gel I takes Two

Sally Hansen oferuje (jak na razie) 10 błyskotliwych kolorków: mleczna biel, rozbielony róż, neonowy róż, wiśniowa czerwień, błękitny kobalt, onyksowa czerń, iskrzący fiolet z granatem, mieniący niebieską poświatą róż, miedziany pomarańcz z różowym brokatem, błyszcząca czerwień z różowym brokatem. Kolory idealne na lato, jesień, wiosnę i zimę. 

 

 

Dla mnie to super wybór, na codzień i od święta, a także w podróż. I co najważniejsze – jedna warstwa Miracle Gel już daje super fajne krycie i satysfakcjonujący efekt. Z całym przekonaniem, warto je mieć w swojej kosmetyczce.