Najlepsze premiery zapachowe 2019!

 

Na tle wybranych kosmetycznych ulubieńców roku 2019 nie mogło oczywiście zabraknąć i tego działu – najlepszych perfum oraz premier zapachowych 2019! Miniony rok obfitował w wiele udanych nowości perfumeryjnych. Ta lista początkowo miała być dłuższa, ale biorąc pod uwagę, że mniej znaczy więcej, postanowiłam zawęzić swój wybór hitów do 6 flakonów z przepięknymi kompozycjami zapachowymi dla kobiet.

 

Drogie Panie, poznajcie najpiękniejsze premiery zapachowe 2019 wg White Praline.

 

Najlepsze premiery zapachowe 2019!

 

Najpiękniejsze premiery zapachowe 2019

  • Guerlain Mon Guerlain Intense

Mon Guerlain rozkochało mnie w sobie od pierwszego momentu. Moja miłość do tych perfum trwa nieprzerwanie, a każdy kolejny flankier, który co roku ma swoją premierę potęguje coraz mocniej moją miłość do tych zapachów. Każdy z zapachów Mon Guerlain uwielbiam, ale  gdy mam wybrać te jedyne, to korona należy się wersji Intense. I to nie za swoją intensywność, ale za doskonalszy kunszt tego zapachu. Mają w sobie potęgę zmysłowości, magii i powabu. Są szalenie seksowne i uzależniające. Ekstrakty wanilii ułożone na gałązkach lawendy – kocham ten akord!

 

 

  • Kenzo World Power

Tylko 3 nuty zapachowe tworzą klimat Kenzo World Power – to cyprys, sól morska i bób tonka. Te 3 składniki dały wyraz wybuchowej mieszanki, drzewno-słodkiego aromatu, na punkcie którego można dosłownie oszaleć. I trzeba przyznać – to najlepsza edycja spośród całej rodziny Kenzo World. I najlepszy słodki zapach, jaki można spotkać w perfumeriach! 

 

GUERLAIN Mon Guerlain Intense

 

  • Lanvin A Girl in Capri

A Girl in Capri to idealna, słoneczna kompozycja na wakacyjne wieczory. Cytrusy są w niej radosne i orzeźwiające, że ujmują od pierwszego kontaktu. I to nie jest klasyczny, aromatyczny zapach, jakich wiele na rynku i wszystkie można wrzucić do jednego wora. Tu się coś fajnego dzieje. Co więc tkwi w zapachu Lanvin?

 

Woda toaletowa A Girl in Capri tworzy dwa wątki zapachowe – jedna z nich buduje aurę wokół aromatu bergamotki na tle morskiego drewna i jednocześnie tworzy się wątek cytrusowej woni bazujący wokół białego piżma, a samo piżmo w piękny sposób wieńczy poemat wraz z kuszącą i ciepłą ambrą. Intrygujące, prawda? Mnie ten zapach oczarował, na letnią porę roku ideał!

 

 

  • 100BON Labdanum & pur Patchouli

To kolejny mistrzowski zapach oparty na bardzo krótkim składzie – paczuli, labdanum, wanilii oraz zaledwie wyczuwalnych nutach ozonowych. Kto kocha paczulę w towarzystwie niszowej sekwencji nut powinien poczuć zaproszenie do poznania się z tym zapachem i właściwe całej rodziny zapachów 100 Bon. To piękna nisza oparta na naturalnych składnikach, żadnych syntetycznych nut! 

 

Kenzo World Power

 

  • W.KRUK Black

Piękny, elegancki. Najpiękniejszy z całej sagi zapachów W.KRUK. Łączy w sobie wszystko, co doskonałe, intrygujące i mroczne w zapachach pełnych orientu i zmysłowości. 

 

 

  • Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle

Signorina Ribelle to kompozycja zapachowa stworzona z bardzo smakowitych nut – mamy tu słodki aromat lodów, mleczka kokosowego, wanilii. Wokół tej bazy sercem zapachu tworzą majestatyczne kwiaty, to ylang-ylang oraz plumeria. Signorina Ribelle od pierwszych nut robi piorunujące wrażenie duetem złożonym z różowego pieprzu oraz soczystej mandarynki. Zapach – rewelacja! Tu jest się czym zachwycać!

 

 

 

Najlepsze premiery zapachowe 2019!