Fond de Teint Correcteur Invisible | EISENBERG

 

 

Kosmetyk, bez którego nie wyobrażam sobie makijażu to idealnie dobrany do potrzeb i oczekiwań podkład. Ma mieć lekką konsystencję, doskonale się wtapiać, nie tłuścić skóry, delikatnie ją tonować i pięknie kryć mankamenty. Nie musi mieć za to zbyt dużej ilości składników pielęgnujących. Ma przede wszystkim upiększać cerę.

 

I takich podkładów na rynku kosmetycznym znajdziemy mnóstwo. Ale taki, który będzie łączył zalety podkładu upiększającego z właściwościami pielęgnującymi skórę to tak łatwo nie jest trafić. A jeśli już są, to ich ceny niekiedy mocno naginają budżet, a nie zawsze mamy ochotę wydawać kilka stów więcej za podkład, który praktycznie wystarczy na 3 miesiące stosowania to raz, a dwa, że lepiej doinwestować w krem. 

 

Podkład zawierający cenne składniki pielęgnujące

Trafiłam na podkład, który umie połączyć obie te właściwości – to podkład z marki Eisenberg, Fond de Teint Correcteur Invisible. Ten niewidoczny podkład korygujący zapewniający efekt drugiej skóry to kosmetyk stworzony dla kobiet, które preferują lekkie jak piórko podkłady o bardzo dobrych właściwościach kryjących jak i pielęgnujących.

 

Fond de Teint Correcteur Invisible zawiera wyciągi z Granatu, które dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym neutralizują wolne rodniki, natomiast olej ze Słodkich Migdałów odżywia i nawilża.Tyle i aż tyle, by odczuć i zauważyć na twarzy właściwości pielęgnujące tego podkładu. 

 

Fond de Teint Correcteur Invisible - nowy podkład EISENBERG

 

 

 

 

Konsystencja, aplikacja i trwałość

Marka Eisenberg nie zapomniała o istotnym szczególe, o tym, by pokład miał imponującą trwałość. I owszem, na skórze utrzymuje się  w bardzo dobrym stanie przez kilka godzin. Utrwalony pudrem sypkim o przedłużonej trwałości oraz sprejem utrwalającym makijaż faktycznie przedłuży jego trwałość do kilkunastu godzin. Tylko cery bardzo tłuste będą musiały pamiętać o ewentualnej poprawce w ciągu dnia i ściągnąć nadmiar sebum.

 

Podkład ma bardzo przyjemną i jedwabistą konsystencję, lekką ale mnie wodnistą. Łatwo się go aplikuje pędzlem, gąbką czy palcami. Nie zastyga momentalnie zaraz po nałożeniu. Dopiero po kilku minutach można zauważyć ten efekt, który obiecuje producent – „efekt drugiej skóry”. 

 

 

Fond de Teint Correcteur Invisible marki Eisenberg – ten podkład to mój kosmetyczny HIT i już dawno zajął szczególne miejsce wśród grona moich najlepszych podkładów dla cery mieszanej z rozszerzonymi porami. Jest świetny!

 

EISENBERG podkład

Dostępny na sephora.pl w 8 odcieniach.