Purlés Brightening Base SPF 50+

       
Kosmetyki Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem  naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów.

 

Krem-baza przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji każdego rodzaju cery. Ultralekka, aksamitna formuła zapewnia subtelne rozświetlenie, wielowymiarową pielęgnację i perfekcyjną ochronę skóry przed promieniami UV. Unikalnego kompleksu łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia wywołane podrażnieniem skóry oraz zapewnia przyjemny efekt kojący. Dodatek ekstraktu z Caesalpinia Spinosa, gwarantuje intensywne i długotrwałe nawilżenie. Po zastosowaniu kremu, cera jest optymalnie wygładzona, odżywiona i pełna blasku.

 

Od początku lipca zabezpieczam twarz Brightening Base SPF 50+. Efektem tego jest wciąż jasna cera i zero dodatkowo przybyłych przebarwień. Jej działanie ochronne jest niezmiennie długotrwałe, co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W celu ochrony przed UV nie musiałam jej aplikować co 2-3 godziny, by utrzymać aktywność filtru. Odniosłam wrażenie, że wysoki filtr jest jakby stopniowo uwalniany, przez co działa 5-6 godzin. Podobnie rzecz się działa z nawilżeniem twarzy. Używając jej pod makijaż, zauważyłam, że moja cera jest bardzo promienna i ładnie rozświetlona przez cały dzień.

 

Konsystencję ma lekkiego, nie obciążającego fluidu. Jej odcień jasnego beżu dostosowuje się do karnacji cery. Po aplikacji pozostawia lekko lepką warstwę, ale po nałożeniu podkładu lub pudru ten efekt całkowicie znika. Najpiękniej prezentuje się pod podkładem, najlepiej z lekkim rozświetlającym. Przy tej kombinacji nie potrzebuje wtedy tyle czasu na zintegrowanie się z cerą jak w przypadku połączenia baza + puder.
BRIGHTENING BASE SPF 50+ przedłuża trwałość makijażu, jednak na rozszerzone pory i na uzyskanie trwałego matu nie ma wpływu. Tą bazę docenią przede wszystkim osoby z suchą cerą, a szczególnie z odwodnioną.

 

Jedna porcja bazy wydobyta za pomocą wygodnej pompki pozwala na pokrycie całej twarzy i szyi. Wydajność jest kolejną zaletą tego pielęgnacyjnego kosmetyku. Mija miesiąc od pierwszego zastosowania, a zostało mi 2/3 zawartości.

 

Produkt jest do kupienia  na stronie marki PURLES.Cena produktu 69 zł za 30 ml pojemności.