Smashbox L.A. Lights blendable lip & cheek color stick Hollywood & Highlight

   

  Trendy są fajne, bo brzmią jak zaproszenie do inspirującej zabawy. Konturowanie twarzy powoli ustępuję miejsca nowej technice. #STROBING to modelowanie światłem nadając efekt w makijażu, jak przy przy użyciu flesza. Zasady niby są proste, ale łatwo można przesadzić i wypaść z gry 🙂 Tu światełko ma być wtopione, zachwycające i prezentować look jak z czerwonego dywanu. Blask ma wybijać z nas, a drobinkom mówimy BYE BYE!

   

  Pomysł z uchwyconym światłem prezentowałam magicznym kosmetykiem, który również znajduje się w asortymencie marki #SMASHBOX – Fusion Soft Lights KLIK. To bardzo łatwy w użyciu kosmetyk, którym bez problemu można nadać tyle światła w makijażu, ile dusza zapragnie.

   

  Kolejnym świetnym produktem tej marki są sztyfty L.A. LIGHTS blendable lip & cheek. Odcień #Hollywood & Highlight* rewelacyjnie spisuje się w technice strobingu. Przypuszczam, że spośród dostępnych kolorów, ten jest najbardziej pożądany przez profesjonalnych wizażystów. Możemy śmiało go wpisać na listę produktów MUST HAVE.

   

  L.A. LIGHTS Blendable Lip & Cheek to kremowe sztyfty, które w bardzo prosty sposób po nałożeniu można wtopić w skórę. Nie ma potrzeby posiadania dodatkowego pędzla, by móc rozetrzeć produkt, ponieważ dołączona jest po drugiej stronie gąbka. Podkreślimy nim nie tylko partie policzkowe, ale równie świetnie zaprezentuje się na ustach, szczególnie odcień # Beverly Hills Blush. 

   

  Produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Nałożyłam go pod łuk brwiowy, w kąciku oka, musnęłam grzbiet nosa i nad nosem, oraz narysowałam grubą krechą na szczycie kości policzkowych. Aby ładnie zblendować, użyłam  załączonej gąbeczki, która bardzo ułatwia zadanie, bo można jej użyć na dwa sposoby – stosując na sucho oraz delikatnie zwilżoną, wtedy uzyskamy efekt mokrej tafli.

   

  Myślę, że opanowanie nowej techniki wymaga jeszcze kilku ćwiczeń, ale jestem pewna, że z każdym kolejnym razem uda mi się coraz lepiej zatrzeć granice między światełkiem a matem, tym bardziej, że mam w ręku kosmetyki z ogromnym potencjałem.Cena regularna 109 zł  – z kodem rabatowym PAYPAL15 15% taniej na SEPHORA.PL ( kod ważny do 9 sierpnia przy płatności Paypalem)

   

  * Dziewczynom z upierdliwym problemem przetłuszczającej się cery odradzam używać na partie czoła oraz w okolicach porów odcienia Hollywood & Highlight ponieważ wyostrza wygląd rozszerzonych porów i zmaga nadprodukcję sebum.